https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1C - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej V Runda
-
Ostrów Wlkp.
, 1 czerwca 2014
Mieczysław Kałuża
Robert Kramer
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #61 Marcin Wójcik
2 - #16 Krzysztof Traczyński
3 - #12 Mateusz Szymański
4 - #324 Patryk Dziasek
5 - #4 Grzegorz Jankowiak
6 - #7 Kamil Majorczyk
7 - #788 Wojciech Bogucki
8 - #64 Wojciech Wyrzykowski
9 - #184 Piotr Gdesz
10 - #14 Piotr HUSAR
11 - #11 Łukasz Krzywda
12 - #26 Przemysław Bandosz
13 - #135 Andre WEINERT
14 - #180 Arkadiusz Nowakowski
15 - #190 Rafał Jasiorski
16 - #76 Tomasz Kupaj
17 - #256 Krzysztof Lichota
18 - #19. Mateusz Kupaj
19 - #700 Jakub Podejma
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #61 Marcin Wójcik
2 - #16 Krzysztof Traczyński
3 - #12 Mateusz Szymański
4 - #324 Patryk Dziasek
5 - #4 Grzegorz Jankowiak
6 - #7 Kamil Majorczyk
7 - #788 Wojciech Bogucki
8 - #64 Wojciech Wyrzykowski
9 - #184 Piotr Gdesz
11 - #11 Łukasz Krzywda
12 - #26 Przemysław Bandosz
13 - #135 Andre WEINERT
14 - #180 Arkadiusz Nowakowski
15 - #190 Rafał Jasiorski
16 - #76 Tomasz Kupaj
17 - #256 Krzysztof Lichota
18 - #19. Mateusz Kupaj
19 - #700 Jakub Podejma
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Wójcik
1
2:26.656
14:05:29.959
2
2:37.145
36.7
5:03.801
14:08:07.104
+15.913
2:21.232
3
2:36.010
36.9
7:39.811
14:10:43.114
+13.305
2:22.705
4
2:37.214
36.6
10:17.025
14:13:20.328
+15.895
2:21.319
5
2:36.525
36.8
12:53.550
14:15:56.853
+14.722
2:21.803
6
2:35.749
37.0
15:29.299
14:18:32.602
+13.110
2:22.639
7
2:37.963
36.5
18:07.262
14:21:10.565
+12.752
2:25.211
8
2:36.916
36.7
20:44.178
14:23:47.481
+12.525
2:24.391
9
2:33.037
37.6
23:17.215
14:26:20.518
+6.055
2:26.982