https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2014 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VII Runda
-
Oborniki
, 10 sierpnia 2014
Robert Kramer
Wiktor Firlik
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #101 Jakub Barczewski
2 - #113 Sebastian Witkowski
3 - #85 Igor Zienkiewicz
4 - #243 Dominik Bolewicz
5 - #580 Łukasz Chmiel
6 - #90 Emil Przystupa
7 - #96 Bogusław Sulkowski
8 - #41 Nikolas Dal Canton
9 - #171 Artur Łykowski
10 - #121 Lubomir Sobol
11 - #49 Krzysztof Woźniak
12 - #411 Rafał Kardasz
13 - #737 Patryk Madej
14 - #99 Justin Grzybowski
15 - #40 Przemysław Herejczak
16 - #791 Damian Slugaj
17 - #102 Witold Gałęzewski
18 - #97 Filip Królikowski
19 - #26 Dominik Okupnik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #101 Jakub Barczewski
2 - #113 Sebastian Witkowski
3 - #85 Igor Zienkiewicz
4 - #243 Dominik Bolewicz
5 - #580 Łukasz Chmiel
6 - #90 Emil Przystupa
7 - #96 Bogusław Sulkowski
8 - #41 Nikolas Dal Canton
10 - #121 Lubomir Sobol
11 - #49 Krzysztof Woźniak
12 - #411 Rafał Kardasz
13 - #737 Patryk Madej
14 - #99 Justin Grzybowski
15 - #40 Przemysław Herejczak
16 - #791 Damian Slugaj
17 - #102 Witold Gałęzewski
18 - #97 Filip Królikowski
19 - #26 Dominik Okupnik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Barczewski
13.953
16:49:18.881
1
1:55.863
50.3
2:09.816
16:51:14.744
+6.136
1:49.727
2
1:53.897
51.2
4:03.713
16:53:08.641
+7.260
1:46.637
3
1:52.174
52.0
5:55.887
16:55:00.815
+7.824
1:44.350
4
1:53.945
51.2
7:49.832
16:56:54.760
+8.865
1:45.080
5
1:56.732
50.0
9:46.564
16:58:51.492
+11.894
1:44.838
6
1:57.062
49.8
11:43.626
17:00:48.554
+12.086
1:44.976
7
1:55.178
50.6
13:38.804
17:02:43.732
+9.619
1:45.559
8
1:55.923
50.3
15:34.727
17:04:39.655
+10.606
1:45.317
9
1:56.661
50.0
17:31.388
17:06:36.316
+9.858
1:46.803
10
1:56.372
50.1
19:27.760
17:08:32.688
+11.692
1:44.680
11
1:56.116
50.2
21:23.876
17:10:28.804
+9.820
1:46.296