Senior 2 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Pozostałe

Enduro Party I - Stężnica, 9 kwietnia 2017
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

47

Jakub Maślany

Myślenicki Klub Motorowy

Beta

6

2:18:12.164

50

2

23

Jacek Psiuk

ETER Rymanów

5

2:00:30.203

+1 okr.

46

3

9

Daniel Solecki

5

2:03:03.152

+1 okr.

44

4

196

Tomasz Krupa

5

2:09:00.236

+1 okr.

42

5

75

Tomasz Cisek

5

2:10:14.387

+1 okr.

40

6

41

Tomasz

5

2:10:41.989

+1 okr.

38

7

4

Sławomir Nieroda

KTM

5

2:10:55.173

+1 okr.

36

8

33

Krzysztof Łodej

5

2:18:43.516

+1 okr.

34

9

64

Andrzej Hirniak

5

2:20:22.955

+1 okr.

32

10

1

Robert Nowak

5

2:20:38.729

+1 okr.

30

11

2

Michał Badak

5

2:21:00.852

+1 okr.

28

12

19

Damian Filipnek

5

2:27:23.212

+1 okr.

26

13

18

Wojciech Rajczyk

Motoklub Oborniki

4

1:58:28.464

+2 okr.

24

14

15

Maciej Dudek

4

1:59:16.679

+2 okr.

22

15

32

Rafał Ostrowski

4

2:00:28.933

+2 okr.

20

16

5

Paweł Cebulak

4

2:05:52.874

+2 okr.

18

17

37

Patryk Bierowiec

4

2:06:52.202

+2 okr.

16

18

207

Krzysztof Sierpatowski

4

2:08:32.180

+2 okr.

14

19

16

Dawid Chojny

4

2:29:22.785

+2 okr.

12

20

66

Krystian Wajda

3

1:16:25.446

+3 okr.

11

21

28

Łukasz Kołodziej

3

1:42:22.694

+3 okr.

10

22

22

Robert Suszczyński

3

1:44:55.201

+3 okr.

9

23

77

Daniel Kruczek

3

1:50:17.103

+3 okr.

8

24

86

Paweł Patke

3

1:52:00.856

+3 okr.

7

25

0

Patryk Szasik

3

1:56:24.135

+3 okr.

6

26

195

Bartosz Cybulski

3

1:57:36.889

+3 okr.

5

27

211

Paweł Grzesik

3

2:08:59.402

+3 okr.

4

28

13

Bartosz Cedok

3

2:13:48.422

+3 okr.

3

29

17

Tomasz Tuś

2

1:09:27.019

+4 okr.

2

30

79

Wojciech Seryłło

2

1:11:08.586

+4 okr.

1

31

59

Łukasz Warka

2

1:38:35.615

+4 okr.

32

39

Paweł Gudyka

2

1:40:41.737

+4 okr.

33

12

Paweł Kolon

2

1:41:18.102

+4 okr.

34

43

Adam Autosz

2

1:53:30.476

+4 okr.

35

63

Konrad Nawłoka

2

1:53:38.735

+4 okr.

36

14

Wojciech Ozimek

2

2:19:15.897

+4 okr.

37

8

Andrzej Paczosz

1

31:53.763

+5 okr.

38

26

Wojciech Kaczmarski

1

40:54.823

+5 okr.

39

51

Filip Kłeczek

1

1:02:59.924

+5 okr.

40

29

Krzysztof Frączkiewicz

1

1:06:51.451

+5 okr.

41

60

Dawid Ziobro

1

1:38:38.153

+5 okr.

42

194

Sebastian Rola

Yamaha

+6 okr.

43

67

Robert Brózda

+6 okr.

44

57

Karol Nawojski

+6 okr.

45

73

Grzegorz Zięba

+6 okr.

46

40

Janusz Durbajło

+6 okr.