Hobby - Trening oficjalny I

2017 | Cross Country | Pozostałe

Enduro Party II - Stężnica, 15 października 2017
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

25

Dawid Lampart

1

7:45.750

1

2

65

Daniel Solecki

1

8:07.348

+21.598

1

3

101

Krystian Wajda

1

8:23.008

+37.258

1

4

94

Tomasz Sikora

1

8:27.023

+41.273

1

5

93

Dawid Szczotka

1

8:41.414

+55.664

1

6

77

Łukasz Chłap

1

8:43.082

+57.332

1

7

87

Adam Podgórski

1

8:50.508

+1:04.758

1

8

107

Adam Sierant

1

8:55.449

+1:09.699

1

9

12

Michał Krzemiński

1

8:57.609

+1:11.859

1

10

86

Łukasz Kazimierczyk

1

8:59.355

+1:13.605

1

11

62

Piotr Kurzyński

1

9:02.965

+1:17.215

1

12

88

Łukasz Tankiewicz

1

9:08.781

+1:23.031

1

13

17

Robert Brózda

1

9:12.696

+1:26.946

1

14

76

Robert Chłap

1

9:14.465

+1:28.715

1

15

47

Mirosław Dopart

1

9:22.727

+1:36.977

1

16

24

Kamil Szymula

1

9:25.207

+1:39.457

1

17

16

Jakub Szabat

1

9:36.699

+1:50.949

1

18

180

Bartosz Jaworski

1

9:36.906

+1:51.156

1

19

216

Łukasz Gołdyn

1

9:41.246

+1:55.496

1

20

22

Bogdan Niemiec

1

9:44.461

+1:58.711

1

21

20

Wojciech Ustrzycki

1

9:47.973

+2:02.223

1

22

18

Brajan Szewczyk

1

9:50.011

+2:04.261

1

23

53

Urszula Wąchała

1

10:05.090

+2:19.340

1

24

74

Lucjan Sowa

1

10:10.360

+2:24.610

1

25

169

Paweł Grzesik

1

10:10.617

+2:24.867

1

26

85

Michał Teper

1

10:10.957

+2:25.207

1

27

46

Adrian Urbaś

1

10:12.930

+2:27.180

1

28

133

Kacper Panek

1

10:14.914

+2:29.164

1

29

213

Marcin Kordek

1

10:18.321

+2:32.571

1

30

30

Filip Maślanka

1

10:22.710

+2:36.960

1

31

149

Paweł Wielgos

1

10:23.258

+2:37.508

1

32

103

Mikołaj Pańka

1

10:28.110

+2:42.360

1

33

41

Jacek Serwaczak

1

10:31.367

+2:45.617

1

34

21

Sylwester Wolański

1

10:31.398

+2:45.648

1

35

95

Maciej Salwa

1

10:52.813

+3:07.063

1

36

91

Krzysztof Frączkiewicz

1

11:07.382

+3:21.632

1

37

179

Emil Trosanowicz

1

11:13.543

+3:27.793

1

38

89

Marcin Sanaszek

1

11:27.148

+3:41.398

1

39

215

Maciej Uroda

1

11:40.582

+3:54.832

1

40

127

Karol Haligowski

1

11:59.543

+4:13.793

1

41

8

Krzysztof Winnicki

1

12:03.113

+4:17.363

1

42

214

Wojciech Ozimek

1

12:32.289

+4:46.539

1

43

82

Wojciech Kurzyński

1

13:15.719

+5:29.969

1

44

61

Grzegorz Zięba

1

13:30.239

+5:44.489

1

45

14

Jan Knapiński

1

14:12.652

+6:26.902

1

46

68

Mateusz Sarka

1

14:24.762

+6:39.012

1

47

63

Arkadiusz Czerwiński

1

15:08.676

+7:22.926

1

48

139

Michał Kut

1

17:19.375

+9:33.625

1

49

10

Łukasz Podesek

+-7:45.750