Amator - Trening kwalifikacyjny

2017 | Cross Country | Pozostałe

Kruszywa Extreme Enduro Race - Skrzypiec, 15 października 2017
Wojciech Rencz
Dawid Żak
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

13

Bartłomiej Klimek

NZ

KTM

2

4:17.751

2

2

23.

Cyprian Spurek

NZ

Husqvarna

2

4:20.883

+3.132

2

3

23

Adrian Gwoździk

96 Enduro

KTM

2

4:31.179

+13.428

2

4

201

Jan Pozar

Czechy

KTM

2

4:32.749

+14.998

2

5

154

Marek Sklorz

NZ

KTM

3

4:34.499

+16.748

3

6

309

Alan Drożdżowski

ŁKM Łódź

Husqvarna

2

4:34.606

+16.855

2

7

447

Dariusz Pielczyk

96 Enduro

KTM

2

4:35.289

+17.538

2

8

200

Bartosz Szyszko

NZ

KTM

2

4:37.011

+19.260

2

9

150

Grzegorz Kobielusz

NZ

KTM

2

4:47.479

+29.728

2

10

335

Rafał Moskała

NZ

KTM

2

4:48.882

+31.131

2

11

247

Przemysław Nowak

NZ

KTM

2

4:53.100

+35.349

2

12

214

Artur Pawlik

BKM SILESIA Bytom

KTM

2

4:55.264

+37.513

2

13

72

Wiesław Polnik

96 Enduro

Husqvarna

2

4:56.625

+38.874

2

14

77

Grzegorz Lorek

RETA TEAM

Yamaha

2

4:56.675

+38.924

2

15

160

Dariusz Nalewajek

WSM CHEŁMIEC

KTM

2

4:59.046

+41.295

2

16

969

Libor Kucera

Czechy

2

4:59.897

+42.146

2

17

121

Daniel Michalski

NZ

KTM

2

5:00.575

+42.824

2

18

17

Andrzej Ochowicz

Enduro DDW

KTM

2

5:03.905

+46.154

2

19

111

Szczepan Ożóg

Enduro Brody

KTM

2

5:06.339

+48.588

2

20

77

Łukasz Cebula

NZ

KTM

2

5:13.195

+55.444

2

21

172

Marek Ciepły

ETG

KTM

2

5:13.873

+56.122

2

22

969

Dawid Rupa

NZ

KTM

2

5:14.952

+57.201

2

23

228

Michał Głubczyk

NZ

KTM

2

5:16.631

+58.880

2

24

101

Damian Lempik

NZ

Yamaha

2

5:17.666

+59.915

2

25

9

Krzysztof Oskwarek

NZ

Sherco

2

5:18.381

+1:00.630

2

26

86

Tomasz Stępień

NZ

KTM

2

5:19.618

+1:01.867

2

27

07

Damian Smerczek

SMK Enduro Czerwionka

KTM

2

5:21.824

+1:04.073

2

28

96

Marek Paciorkiewicz

NZ

KTM

2

5:23.007

+1:05.256

2

29

299

Krzysztof Lenik

96 Enduro

Beta

2

5:24.035

+1:06.284

2

30

26

Rafał Urban

Stowarzyszenie KCH

KTM

2

5:27.074

+1:09.323

2

31

14

Mariusz Głowacz

Stowarzyszenie KCH

KTM

2

5:35.139

+1:17.388

2

32

88

Jan Ślusarczyk

NZ

Husaberg

2

5:37.269

+1:19.518

2

33

27

Karol Ratka

NZ

KTM

2

5:38.160

+1:20.409

2

34

78

Łukasz Durek

NZ

KTM

2

5:39.440

+1:21.689

2

35

11

Michał Pijewski

NZ

KTM

2

5:41.469

+1:23.718

2

36

75

Jarosła Suruło

NZ

Beta

2

5:42.145

+1:24.394

2

37

57

Dominik Karaś

Hard Enduro Team Żory

Husaberg

2

5:44.108

+1:26.357

2

38

16

Krzysztof Kaczmarczyk

NZ

Beta

2

5:45.642

+1:27.891

2

39

86

Maciej Bednarek

NZ

KTM

2

5:46.159

+1:28.408

2

40

97

Artur Michalak

NZ

KTM

2

5:47.179

+1:29.428

2

41

21

Szymon Pinocy

NZ

KTM

2

5:49.986

+1:32.235

2

42

98

Patryk Pawłowski

Enduro DDW

Honda

2

5:51.074

+1:33.323

2

43

22

Marcin Staś

NZ

KTM

2

5:57.576

+1:39.825

2

44

69

Łukasz Szwiec

SMK Enduro Czerwionka

Honda

2

5:57.702

+1:39.951

2

45

18

Piotr Szendzielosz

NZ

KTM

2

6:00.241

+1:42.490

2

46

292

Łukasz Nowinowski

NZ

Yamaha

2

6:01.011

+1:43.260

2

47

199

Łukasz Budka

Stowarzyszenie KCH

Beta

2

6:01.877

+1:44.126

2

48

7.

Juri Studnicka

Enduro Moravia

KTM

2

6:15.421

+1:57.670

2

49

48

Paweł Dulowski

Stowarzyszenie KCH

Husaberg

2

6:20.960

+2:03.209

2

50

87

Mariusz Wolak

OT Głuchołazy

Husqvarna

2

6:23.769

+2:06.018

2

51

87

Michał Niewiadomski

NZ

Yamaha

2

6:28.947

+2:11.196

2

52

79

Michał Sobutkowski

NZ

KTM

2

6:33.632

+2:15.881

2

53

527

Dorota Dudzik

MKS Gorce

KTM

2

6:36.004

+2:18.253

2

54

51

Tomasz Ciapka

NZ

Honda

2

6:58.682

+2:40.931

2

55

22

Patryk Kulpa

NZ

KTM

2

7:06.976

+2:49.225

2

56

161

Piotr Wiewióra

NZ

Husqvarna

2

7:27.752

+3:10.001

2

57

145

Stanisław Pasko

NZ

KTM

2

7:47.192

+3:29.441

2

58

777

Łukasz Karpa

ETG

KTM

2

7:47.348

+3:29.597

2

59

03

Grzegorz Andrzejewski

NZ

KTM

2

7:56.612

+3:38.861

2

60

21

Maciej Pasiowiec

NZ

KTM

2

8:04.547

+3:46.796

2

61

115

Jacek Karczmarz

NZ

KTM

2

8:05.183

+3:47.432

2

62

411

Maksymilian Gurazda

Motopower Lipowczyce

KTM

2

8:14.319

+3:56.568

2

63

23...

Paweł Jacuś

Enduro DDW

GASGAS

2

8:26.558

+4:08.807

2

64

73

Sylwester Cieszko

NZ

Beta

2

8:37.557

+4:19.806

2

65

383

Rafał Masłowski

Motopower Lipowczyce

KTM

2

8:55.668

+4:37.917

2

66

20

Szymon Szymończyk

NZ

Honda

2

9:10.811

+4:53.060

2

67

665

Oskar Grychowski

NZ

KTM

2

9:45.309

+5:27.558

2

68

811

Bartosz Walentynowicz

Enduro DDW

Honda

2

10:00.646

+5:42.895

2

69

15

Szymon Piekarczyk

NZ

2

10:00.931

+5:43.180

2

70

123.

Mateusz Rusek

NZ

Yamaha

2

10:39.684

+6:21.933

2

71

12

Jakub Pawłowski

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

GASGAS

2

10:59.231

+6:41.480

2

72

810

Piotr Bilakiewicz

Enduro DDW

Yamaha

2

11:46.136

+7:28.385

2

73

59

Daniel Sirant

Enduro DDW

Suzuki

2

12:20.434

+8:02.683

2

74

84

Marcin Pazera

NZ

KTM

2

12:40.300

+8:22.549

2

75

66

Mariusz Michalicki

TOMIR Racing Team

KTM

2

13:41.670

+9:23.919

2

76

182

Aleksander Staszczak

OT Głuchołazy

Husqvarna

2

15:33.011

+11:15.260

2

77

102

Piotr Żądło

Hard Enduro Team Kamiennik

KTM

1

+-4:17.751