PRO - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Pozostałe

Kruszywa Extreme Enduro Race - Skrzypiec, 15 października 2017
Wojciech Rencz
Dawid Żak
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

31

Emil Juszczak

BKFM FLOW

Sherco

7

2:17:44.664

25

2

501

Dominik Olszowy

CKM Cieszyn

KTM

7

2:18:30.031

+45.367

22

3

89

Mariusz Stefaniak

RAF - Racing

6

2:00:54.965

+1 okr.

20

4

90

Maciej Łobuz

NZ

Beta

6

2:06:04.747

+1 okr.

5

10

Marek Kusnierz

Enduro Braap Team

KTM

6

2:09:29.877

+1 okr.

18

6

99

Mateusz Kukuczka

CKM Cieszyn

Beta

6

2:09:30.266

+1 okr.

16

7

714

Patryk Kuleszo

HAWI Racing Team

KTM

6

2:11:14.532

+1 okr.

15

8

76

Rafał Troszok

CKM Cieszyn

Beta

6

2:14:06.122

+1 okr.

14

9

81

Przemysław Walewander

NZ

Husaberg

6

2:16:20.119

+1 okr.

13

10

570

Justyn Janas

SM PANDA Racing

Husqvarna

6

2:16:24.646

+1 okr.

12

11

888

Artur Borucki

SM PANDA Racing

Yamaha

6

2:18:42.605

+1 okr.

11

12

40.

Jarosław Michalec

CKM Cieszyn

Beta

6

2:18:55.617

+1 okr.

10

13

270

Bartłomiej Tabin

SM PANDA Racing

KTM

6

2:19:22.108

+1 okr.

9

14

94

Radosław Mrozik

MJM

Husqvarna

5

1:48:20.130

+2 okr.

8

15

95

Kacper Herrman

CKM Cieszyn

KTM

5

2:00:14.496

+2 okr.

7

16

74

Tymoteusz Michalec

CKM Cieszyn

Beta

5

2:01:52.527

+2 okr.

6

17

424

Krzysztof Rusek

NZ

Husqvarna

5

2:04:48.772

+2 okr.

5

18

80

Maciej Gamża

Enduro Odcina Team

Beta

5

2:05:19.480

+2 okr.

4

19

420

Marcin Weglarz

Eurorider

KTM

5

2:07:59.208

+2 okr.

3

20

40

Tomasz Wikowicz

KM Wisła Chełmno

KTM

5

2:08:13.647

+2 okr.

2

21

55

Jacek Wąs

SM PANDA Racing

Husqvarna

5

2:08:37.436

+2 okr.

1

22

101

Cyprian Moskao

NZ

Husqvarna

5

2:13:05.735

+2 okr.

23

44

Krzysztof Łotocki

OT Głuchołazy

KTM

5

2:14:13.640

+2 okr.

24

77

Artur Broda

CKM Cieszyn

Beta

5

2:14:22.843

+2 okr.

25

70

Marcin Joniak

NZ

KTM

5

2:16:09.276

+2 okr.

26

6

Marek Ziętara

Enduro Brzeg

Beta

5

2:17:27.747

+2 okr.

27

13.

Paweł Skawski

Enduro krzeszowice

KTM

5

2:25:55.458

+2 okr.

28

97

Rafał Szymański

NZ

KTM

4

1:36:26.622

+3 okr.

29

242

Adrian Foitzik

NZ

Beta

4

1:58:10.873

+3 okr.

30

777

Paweł Firlewicz

NZ

Yamaha

4

2:01:03.839

+3 okr.

31

120

Ryszard Łotocki

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

KTM

4

2:02:25.130

+3 okr.

32

246

Damian Margowniczy

NZ

Husqvarna

4

2:02:55.709

+3 okr.

33

162

Marcin Marynowicz

Enduro Brzeg

Husqvarna

4

2:03:26.437

+3 okr.

34

19

Jakub Bartosik

Enduro krzeszowice

Yamaha

4

2:03:52.270

+3 okr.

35

420

Patryk Kois

OT Głuchołazy

Beta

4

2:05:01.764

+3 okr.

36

124

Łukasz Palimaka

NZ

Beta

4

2:06:05.569

+3 okr.

37

74.

Rafał Matuszczak

CKM Cieszyn

KTM

4

2:09:24.035

+3 okr.

38

2

Damian Bezkorowajny

OT Głuchołazy

Beta

4

2:17:48.230

+3 okr.

39

122

Dawid Guzikowski

NZ

KTM

4

2:23:08.305

+3 okr.

40

37

Marcin Ratajczak

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

Beta

3

1:58:29.224

+4 okr.

41

28

Paweł Pakuła

NZ

KTM

3

1:59:23.819

+4 okr.

42

613

Piotr Pisaniak

NZ

KTM

3

2:19:10.438

+4 okr.

43

276

Janusz Wilk

NZ

Sherco

3

2:24:10.507

+4 okr.

44

555

Sławomir Michalak

NZ

Honda

2

1:34:07.715

+5 okr.

45

61

Grzegorz Kargul

CKM Cieszyn

KTM

1

15:33.655

+6 okr.

46

02

Mateusz Jarząb

NZ

KTM

1

21:22.183

+6 okr.

47

65

Tomasz Murawski

AK Wielkopolski

KTM

1

22:47.990

+6 okr.