Senior 2 - Wyścig drugi

2017 | Cross Country | Pozostałe

Puchar Wójta Gminy Ostróda I Runda - Ostróda, 6 maja 2017
Zdzisław Budny
Patryk Mikołajczyk
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

27

Michał Leśniewski

NZ

KTM

6

53:22.278

50

2

450

Radosław Przybysz

AMK Drwęca Ostróda

KTM

6

54:10.672

+48.394

46

3

844

Łukasz Wojtowicz

AMK Drwęca Ostróda

KTM

6

54:11.715

+49.437

44

4

998.

Tomasz Pergoł

Warmiński AutoMotoKlub

KTM

5

44:24.688

+1 okr.

42

5

797.

Jakub Jankowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

5

45:05.290

+1 okr.

40

6

794.

Maciej Szczepkowski

NZ

KTM

5

45:06.141

+1 okr.

38

7

517

Artur Pawlak

GKM Kaminko

Husqvarna

5

45:19.680

+1 okr.

36

8

711

Artus Serafin

NZ

KTM

5

45:31.106

+1 okr.

34

9

9

Adam Warcaba

NZ

KTM

5

46:12.219

+1 okr.

32

10

17.

Krzysztof Chmielewski

NZ

KTM

5

46:32.997

+1 okr.

30

11

69.

Ariel Kowalski

NZ

KTM

5

46:37.684

+1 okr.

28

12

3

Dariusz Jaworski

Enduro Grunwald

Honda

5

48:05.622

+1 okr.

26

13

22.

Mateusz Kowalski

NZ

KTM

5

48:58.192

+1 okr.

24

14

5

Przemysław Słodownik

NZ

KTM

5

49:36.411

+1 okr.

22

15

94.

Piotr Bąk

NZ

KTM

5

50:11.461

+1 okr.

20

16

23.

Jarosław Sadłowski

OKM

Honda

5

50:56.813

+1 okr.

18

17

32.

Maciej Panasiuk

NZ

KTM

5

51:23.575

+1 okr.

16

18

112

Jarosław Ogonowski

NZ

KTM

5

51:23.758

+1 okr.

14

19

594

Mateusz Ostrówka

AMK Drwęca Ostróda

KTM

5

51:44.797

+1 okr.

12

20

81

Marcin Warcaba

NZ

KTM

5

51:45.333

+1 okr.

11

21

706.

Grzegorz Komraus

Sylgreko

Yamaha

5

51:56.004

+1 okr.

10

22

40.

Paweł Ruszczak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

52:08.219

+1 okr.

9

23

251.

Zbigniew Rostecki

NZ

KTM

4

44:35.489

+2 okr.

8

24

813.

Artur Kozłowski

Enduro Grunwald

Honda

4

45:11.040

+2 okr.

7

25

83

Łukasz Świecik

Enduro Grunwald

Yamaha

4

45:15.110

+2 okr.

6

26

66

Krystian Tyszkiewicz

NZ

Yamaha

4

45:45.934

+2 okr.

5

27

55

Nikodem Brejecki

NZ

Yamaha

4

48:02.575

+2 okr.

4

28

100.

Adam Rozwadowski

NZ

KTM

4

50:44.106

+2 okr.

3

29

123.

Tomasz Kubacki

NZ

Honda

3

50:39.391

+3 okr.

2

30

4

Przemysław Domański

Enduro Grunwald

Honda

3

54:08.293

+3 okr.

1

31

2

Mateusz Myśliński

Enduro Grunwald

Honda

1

10:25.247

+5 okr.