Senior 2 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Pozostałe

Puchar Wójta Gminy Ostróda I Runda - Ostróda, 6 maja 2017
Zdzisław Budny
Patryk Mikołajczyk
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

844

Łukasz Wojtowicz

AMK Drwęca Ostróda

KTM

5

48:13.518

50

2

711

Artus Serafin

NZ

KTM

5

49:30.119

+1:16.601

46

3

797.

Jakub Jankowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

5

50:04.522

+1:51.004

44

4

450

Radosław Przybysz

AMK Drwęca Ostróda

KTM

5

50:04.705

+1:51.187

42

5

517

Artur Pawlak

GKM Kaminko

Husqvarna

5

50:05.483

+1:51.965

40

6

3

Dariusz Jaworski

Enduro Grunwald

Honda

5

52:07.459

+3:53.941

38

7

27

Michał Leśniewski

NZ

KTM

5

53:09.811

+4:56.293

36

8

69.

Ariel Kowalski

NZ

KTM

5

54:26.424

+6:12.906

34

9

17.

Krzysztof Chmielewski

NZ

KTM

5

55:20.154

+7:06.636

32

10

5

Przemysław Słodownik

NZ

KTM

5

55:48.568

+7:35.050

30

11

22.

Mateusz Kowalski

NZ

KTM

5

56:12.568

+7:59.050

28

12

94.

Piotr Bąk

NZ

KTM

5

57:36.529

+9:23.011

26

13

998.

Tomasz Pergoł

Warmiński AutoMotoKlub

KTM

4

44:38.873

+1 okr.

24

14

794.

Maciej Szczepkowski

NZ

KTM

4

45:40.744

+1 okr.

22

15

32.

Maciej Panasiuk

NZ

KTM

4

48:45.873

+1 okr.

20

16

813.

Artur Kozłowski

Enduro Grunwald

Honda

4

49:29.940

+1 okr.

18

17

594

Mateusz Ostrówka

AMK Drwęca Ostróda

KTM

4

49:52.494

+1 okr.

16

18

112

Jarosław Ogonowski

NZ

KTM

4

50:52.565

+1 okr.

14

19

66

Krystian Tyszkiewicz

NZ

Yamaha

4

51:54.693

+1 okr.

12

20

2

Mateusz Myśliński

Enduro Grunwald

Honda

4

52:09.361

+1 okr.

11

21

81

Marcin Warcaba

NZ

KTM

4

53:50.440

+1 okr.

10

22

706.

Grzegorz Komraus

Sylgreko

Yamaha

4

56:20.619

+1 okr.

9

23

23.

Jarosław Sadłowski

OKM

Honda

4

58:04.182

+1 okr.

8

24

40.

Paweł Ruszczak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

4

1:00:36.994

+1 okr.

7

25

91.

Daniel Komraus

Sylgreko

Yamaha

4

1:02:17.393

+1 okr.

6

26

11

Bartosz Kierzycki

NZ

Honda

3

27:58.186

+2 okr.

5

27

9

Adam Warcaba

NZ

KTM

3

31:38.885

+2 okr.

4

28

100.

Adam Rozwadowski

NZ

KTM

3

40:39.330

+2 okr.

3

29

83..

Łukasz Świecik

Enduro Grunwald

Yamaha

3

47:07.627

+2 okr.

2

30

55

Nikodem Brejecki

NZ

Yamaha

3

48:10.252

+2 okr.

1

31

4

Przemysław Domański

Enduro Grunwald

Honda

3

53:34.279

+2 okr.

32

10.

Artur Natkowski

NZ

Beta

3

56:54.818

+2 okr.

33

7.

Dawid Grzybowski

NZ

KTM

3

59:56.561

+2 okr.

34

251.

Zbigniew Rostecki

NZ

KTM

2

35:45.990

+3 okr.

35

14.

Dariusz Borkowski

Enduro Grunwald

KTM

2

44:22.260

+3 okr.

36

666

Kamil Murawski

NZ

Honda

1

31:07.287

+4 okr.

37

123.

Tomasz Kubacki

NZ

Honda

1

40:20.084

+4 okr.