Hobby - Wyścig drugi

2017 | Cross Country | Pozostałe

Puchar Wójta Gminy Szemud - Szemud, 23 lipca 2017
Mirosław Kowalski
Mirosław Kowalski
Miłosz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

13

Bartłomiej Klimek

KTM

5

54:58.224

50

2

80

Mariusz Bielawa

KTM

5

56:19.966

+1:21.742

44

3

249

Michał Twarowski

KTM

5

57:06.747

+2:08.523

40

4

804

Mariusz Kulas

GKM KAMIONKA

KTM

5

57:08.283

+2:10.059

36

5

16

Adrian Motowidło

Enduro Kaszebe

KTM

5

58:52.169

+3:53.945

32

6

181

Maciej Leśniak

JC Team Poland

Husqvarna

5

59:06.161

+4:07.937

30

7

103

Michał Hnatiuk

Honda

5

59:25.013

+4:26.789

28

8

777

Bartłomiej Niedziółka

Zakatowani Team

KTM

5

59:52.306

+4:54.082

26

9

666.

Marcin Bartkowiak

PKS Korona Elbląg

Husqvarna

5

1:00:25.240

+5:27.016

24

10

7.

Marcin Surobisz

Honda

5

1:01:25.814

+6:27.590

22

11

1212

Daniel Olszewski

Zakatowani Team

GASGAS

5

1:01:49.290

+6:51.066

20

12

9.

Adam Lass

Enduro Hans-y

Yamaha

4

50:21.579

+1 okr.

19

13

79.

Daniel Krapkowski

KTM

4

50:22.009

+1 okr.

18

14

102.

Marek Szalewski

Hard-Enduro.pl

KTM

4

50:32.450

+1 okr.

17

15

383

Łukasz Gałuszka

Husqvarna

4

50:35.872

+1 okr.

16

16

19

Damian Kmieciak

Yamaha

4

50:59.904

+1 okr.

15

17

23

Mateusz Hennig

Motocross

Suzuki

4

51:50.708

+1 okr.

14

18

111

Adam Malek

Kawasaki

4

52:21.060

+1 okr.

13

19

126

Kacper Kot

YAMAHA YZ

4

52:36.275

+1 okr.

12

20

32

Marcin Nazarski

Suzuki

4

52:42.915

+1 okr.

11

21

184

Rafał Doba

Kawasaki

4

52:45.255

+1 okr.

10

22

297

Waldemar Lidzbarski

KTM

4

54:23.486

+1 okr.

9

23

509

Maciej Kowalczyk

Yamaha

4

54:39.368

+1 okr.

8

24

56

Marcin Koseńczuk

Yamaha

4

55:05.197

+1 okr.

7

25

666

Karol Kulecki

ENDURO MIXY

KTM FREERIDE

4

55:24.607

+1 okr.

6

26

11

Aleksander Bartuś

KTM

4

56:19.693

+1 okr.

5

27

420

Szymon Krupnik

JC

KTM

4

56:22.466

+1 okr.

4

28

88

Marcin Szczyglewski

Pakiet racing

KTM

4

56:26.642

+1 okr.

3

29

6

Mariusz Abako

KTM

4

56:36.329

+1 okr.

2

30

145

Marek Rożnawski

KTM

4

56:48.318

+1 okr.

1

31

513

Michał Głuszczyński

Honda

4

57:30.763

+1 okr.

32

69.

Przemysław Bartuś

KTM

4

59:41.728

+1 okr.

33

222

Łukasz Bieszk

Suzuki

4

1:00:00.521

+1 okr.

34

7

Robert Nowaczyk

Enduro 3M

Husqvarna

4

1:00:43.950

+1 okr.

35

78.

Paweł Budziak

Wyczół Gościeradz

KTM

4

1:01:04.810

+1 okr.

36

1940

Michał Zaborowski

KTM

4

1:01:06.618

+1 okr.

37

537

Jarek Gut

Zakatowani Enduro TEAM

KTM

4

1:01:36.529

+1 okr.

38

23..

Krzysztof Dudek

Yamaha

4

1:01:49.075

+1 okr.

39

131

Marcin Tokadowski

KTM

4

1:02:46.529

+1 okr.

40

78

Marcin Boguszewski

MB

KTM

4

1:03:02.736

+1 okr.

41

909

Bartosz Krupnik

Husaberg

4

1:04:28.450

+1 okr.

42

39

Janusz Zagórski

AK Orski

KTM

4

1:06:04.583

+1 okr.

43

101

Damian Rybakowski

Hard-Enduro.pl

Kawasaki KX-F 250

3

43:23.728

+2 okr.

44

666..

Wojciech Dombrowski

KTM

3

47:00.661

+2 okr.

45

357

Jakub Spera

GKM KAMIONKA

Husqvarna

3

51:27.978

+2 okr.

46

888

Dominik Bąk

Husaberg

3

52:01.337

+2 okr.

47

169

Dariusz Gruenholz

KTM

3

52:59.337

+2 okr.

48

998

Daniel Hoppa

Enduro Kaszebe

KTM

3

53:49.935

+2 okr.

49

113

Maciej Łynka

Husqvarna

3

55:14.743

+2 okr.

50

79

Patryk Kleina

Suzuki

2

27:53.341

+3 okr.

51

696

Rafał Sadłos

ENDURO MIXY

Yamaha

2

29:37.306

+3 okr.

52

9

Paweł Huba

Yamaha

2

35:00.533

+3 okr.

53

33

Jacek Latosiński

Enduro 3M

KTM

2

39:36.783

+3 okr.

54

1111

Artur Piwowarski

Zakatowani Team

GASGAS

1

13:11.697

+4 okr.

55

307

Prądzyński

KTM

1

17:00.525

+4 okr.

56

102

Kacper Klajnert

Enduro 3M

Honda

1

17:46.361

+4 okr.

57

23.

Adam Wojciechowski

KTM

0

40.095

+5 okr.

58

89

Bartłomiej Bartoszewski

Pakiet racing

KTM

0

1:00.333

+5 okr.

59

307.

Jacek Kuczkowski

Honda

0

5:49.439

+5 okr.