Open - Trening kwalifikacyjny

2017 | Cross Country | Pozostałe

Silesia Extreme Enduro Sprint - Bytom, 29 października 2017
Sebastian Gazda
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

13

Bartłomiej Klimek

11:42.517

1

2

6

Krzysztof Patrzykowski

NZ

11:33.611

+-8.906

1

3

20

Mateusz Soja

12:48.396

+1:05.879

1

4

55

Łukasz Grzybowski

NZ

23:08.099

+11:25.582

1

5

21

Artur Domagała

14:18.451

+2:35.934

1

6

42

Robert Galas

CKM Cieszyn

11:39.697

+-2.820

1

7

23

Jakub Romanek

15:57.240

+4:14.723

1

8

10

Rafał Woźniak

17:05.576

+5:23.059

1

9

33

Paweł Rabiański

17:42.724

+6:00.207

1

10

8

Roman Stawieraj

NZ

25:01.650

+13:19.133

1

11

12

Łukasz Salachna

NZ

17:00.974

+5:18.457

1

12

46

Łukasz Oczadły

NZ

15:48.537

+4:06.020

1

13

166

Mateusz Neuwerth

15:26.818

+3:44.301

1

14

3

Maciej Gamża

NZ

19:51.787

+8:09.270

1

15

69

Mateusz Kowal

NZ

22:40.420

+10:57.903

1

16

29

Wojciech Gocek

22:58.299

+11:15.782

1

17

14

Michał Żerebecki

NZ

23:10.564

+11:28.047

1

18

19

Krzysztof Lenik

25:06.666

+13:24.149

1

19

16

Dariusz Pielczyk

27:11.717

+15:29.200

1

20

4

Andrzej Machura

NZ

27:02.545

+15:20.028

1

21

25

Adam Głos

NZ

23:29.189

+11:46.672

1

22

173

Kacper Dębiec

Enduro ML

30:15.728

+18:33.211

1

23

242

Adrian Foitzik

NZ

25:35.576

+13:53.059

1

24

18

Bartłomiej Drozdek

HanysyExc

28:44.115

+17:01.598

1

25

2

Daniel Kolender

NZ

34:10.189

+22:27.672

1

26

15

Krzysztof Wdowiak

NZ

35:22.592

+23:40.075

1

27

65

Tomasz Murawski

Automobilklub Wielkopolski

40:04.166

+28:21.649

1

28

89

Karol Jarmużek

NZ

39:09.568

+27:27.051

1

29

28

Dariusz Bełtowski

43:46.006

+32:03.489

1

30

119

Damian Morkisz

NZ

51:02.107

+39:19.590

1

31

11

Michał Hejczyk

NZ

8:57.017

+-2:45.500

0

32

24

Kamil Kubat

NZ

9:06.056

+-2:36.461

0

33

66

Mariusz Michalicki

NZ

9:31.037

+-2:11.480

0

34

27

Piotr Łochnicki

NZ

9:41.260

+-2:01.257

0

35

182

Andrzej Pakuła

NZ

9:50.045

+-1:52.472

0

36

9

Przemysław Przywana

NZ

9:59.685

+-1:42.832

0

37

5

Sebastian Połozowski

NZ

10:09.451

+-1:33.066

0

38

172

Patryk Połozowski

NZ

10:20.638

+-1:21.879

0