Open - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Pozostałe

Silesia Extreme Enduro Sprint - Bytom, 29 października 2017
Sebastian Gazda
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnica

1

20

Mateusz Soja

8

1:35:23.957

2

33

Paweł Rabiański

Husqvarna

8

1:36:38.175

+1:14.218

3

13

Bartłomiej Klimek

KTM

8

1:36:57.492

+1:33.535

4

55

Łukasz Grzybowski

NZ

KTM

8

1:39:35.136

+4:11.179

5

21

Artur Domagała

7

1:39:38.757

+1 okr.

6

19

Krzysztof Lenik

Beta

7

1:42:47.949

+1 okr.

7

10

Rafał Woźniak

KTM

7

1:44:17.238

+1 okr.

8

29

Wojciech Gocek

KTM

7

1:44:42.609

+1 okr.

9

16

Dariusz Pielczyk

7

1:47:08.715

+1 okr.

10

23

Jakub Romanek

KTM

6

1:41:22.527

+2 okr.

11

3

Maciej Gamża

NZ

6

1:42:15.757

+2 okr.

12

173

Kacper Dębiec

Enduro ML

Honda

6

1:42:55.285

+2 okr.

13

8

Roman Stawieraj

NZ

KTM

5

1:32:45.554

+3 okr.

14

12

Łukasz Salachna

NZ

KTM

5

1:36:09.351

+3 okr.

15

46

Łukasz Oczadły

NZ

Husqvarna

5

1:36:32.496

+3 okr.

16

42

Robert Galas

CKM Cieszyn

4

54:18.398

+4 okr.

17

15

Krzysztof Wdowiak

NZ

KTM

4

1:28:44.715

+4 okr.

18

14

Michał Żerebecki

NZ

Husqvarna

4

1:44:59.234

+4 okr.

19

69

Mateusz Kowal

NZ

KTM

4

1:48:26.562

+4 okr.

20

6

Krzysztof Patrzykowski

NZ

3

42:03.476

+5 okr.

21

242

Adrian Foitzik

NZ

Beta

3

1:26:16.761

+5 okr.

22

25

Adam Głos

NZ

KTM

3

1:28:12.867

+5 okr.

23

4

Andrzej Machura

NZ

KTM

3

1:34:20.863

+5 okr.

24

65

Tomasz Murawski

Automobilklub Wielkopolski

KTM

3

1:41:40.023

+5 okr.

25

28

Dariusz Bełtowski

Sherco

3

1:44:27.840

+5 okr.

26

166

Mateusz Neuwerth

2

38:01.648

+6 okr.

27

18

Bartłomiej Drozdek

HanysyExc

KTM

2

1:13:49.144

+6 okr.

28

2

Daniel Kolender

NZ

Suzuki

2

1:16:14.988

+6 okr.

29

172

Patryk Połozowski

NZ

1

1:38:29.718

+7 okr.

30

5

Sebastian Połozowski

NZ

1

1:38:45.289

+7 okr.

31

119

Damian Morkisz

NZ

KTM

0

6:24.957

+8 okr.