Senior 2 Enduro - Wyścig kwalifikacyjny

2017 | Cross Country | KTMSKLEP.PL Enduro Race

I Runda - Lidzbark Warmiński, 9 kwietnia 2017
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnica

1

674

Jacek Siciński

NZ

5

57:50.020

2

450

Radosław Przybysz

AMK Drwęca Ostróda

4

44:03.457

+1 okr.

3

172

Damian Szerszeniewski

4

45:40.622

+1 okr.

4

6

Artur Ciecierski

NZ

4

46:15.547

+1 okr.

5

76

Marcin Biełowski

NZ

4

46:37.793

+1 okr.

6

222

Marcin Tunkiewicz

NZ

4

47:16.477

+1 okr.

7

192

Rafał Sawicki

AMK Drwęca Ostróda

4

47:49.512

+1 okr.

8

300

Michał Eidtner

AMK Drwęca Ostróda

4

48:21.856

+1 okr.

9

500

Patryk Mikołajczyk

AMK Drwęca Ostróda

4

48:31.895

+1 okr.

10

88

Marcin Bąkowski

GKM Buczek

4

48:45.043

+1 okr.

11

711

Artur Serafin

4

48:45.829

+1 okr.

12

920

Mateusz Miślisz

Enduro Kaszebe

4

49:26.258

+1 okr.

13

921

August Winniczek

Enduro Kaszebe

4

49:32.133

+1 okr.

14

228

Maciej Leśniak

NZ

4

49:39.165

+1 okr.

15

3

Dariusz Jaworski

Enduro Grunwald

4

50:10.297

+1 okr.

16

822

Paweł Wilczewski

4

50:38.829

+1 okr.

17

19

Damian Opala

WAMK Lidzbark Warmiński

4

51:40.567

+1 okr.

18

333

Dariusz Husar

AMK Drwęca Ostróda

4

52:05.832

+1 okr.

19

78

Grzegorz Podlipski

4

53:43.157

+1 okr.

20

59

Maciej Banasiuk

NZ

4

54:25.524

+1 okr.

21

91

Łukasz Wittbrodt

NZ

4

57:21.282

+1 okr.

22

5

Przemysław Słodownik

4

57:41.442

+1 okr.

23

16

Adrian Motowidło

NZ

4

57:41.856

+1 okr.

24

9

Krzysztof Sipta

NZ

4

57:51.614

+1 okr.

25

58

Wojciech DZIEDZIECH

NZ

4

58:11.915

+1 okr.

26

660

Jarosław Potrykus

Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX

4

59:33.868

+1 okr.

27

8

Jacek Marmurowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

1:00:24.180

+1 okr.

28

211

Patryk Kowalski

NZ

3

39:41.797

+2 okr.

29

848

Jakub Dębek

NZ

3

44:22.336

+2 okr.

30

800

Radosłąw Bełza

Enduro Grunwald

3

44:56.149

+2 okr.

31

960

Maciej Świątkowski

MK Olsztyn

3

46:48.063

+2 okr.

32

259

Konrad Chrzanowski

GKM Buczek

3

47:14.168

+2 okr.

33

144

Szymon Krupnik

NZ

3

47:15.344

+2 okr.

34

36.

Piotr Piotrowski

NZ

3

47:51.485

+2 okr.

35

171

Wojciech Zielony

NZ

3

47:57.262

+2 okr.

36

17.

Mateusz Serowik

3

49:07.047

+2 okr.

37

18

Paweł Nieścioruk

NZ

3

49:52.524

+2 okr.

38

75

Michał Demczuk

NZ

3

50:27.715

+2 okr.

39

530

Piotr Kuc

3

51:17.536

+2 okr.

40

10

Hubert Leśniak

NZ

3

51:32.364

+2 okr.

41

23

Adam Wojciechowski

NZ

3

51:57.075

+2 okr.

42

112

Leszek Warędzki

NZ

3

52:10.301

+2 okr.

43

811

Piotr Białobrzeski

Enduro Activ

3

58:21.454

+2 okr.

44

250

Marcin Rewucki

3

58:26.516

+2 okr.

45

24

Michał Lechowicz

MK Olsztyn

3

59:11.051

+2 okr.

46

85

Marcin Boguszewski

NZ

3

59:14.477

+2 okr.

47

71

Piotr Warna

NZ

3

59:33.258

+2 okr.

48

72

Krzysztof Skrajda

NZ

3

59:45.450

+2 okr.

49

93

Daniel Hoppa

NZ

3

59:57.860

+2 okr.

50

913

Mikołaj Fiołkowski

NZ

2

15:47.227

+3 okr.

51

199

Rafał Piszka

NZ

2

15:56.301

+3 okr.

52

2

Mateusz Myśliński

Enduro Grunwald

2

17:44.915

+3 okr.

53

45

Marcin Słoczyński

NZ

2

18:02.274

+3 okr.

54

139

Rafał Pliszka

Enduro Grunwald

2

19:49.161

+3 okr.

55

29

Łukasz Tarban

NZ

2

24:16.012

+3 okr.

56

495

Bartosz Piasecki

MK Olsztyn

2

27:12.274

+3 okr.

57

83

Łukasz Świecik

Enduro Grunwald

2

28:33.165

+3 okr.

58

81

Marcin Warcaba

2

28:55.094

+3 okr.

59

53

Zbigniew Roztecki

2

28:59.098

+3 okr.

60

7

Jan Leśniak

NZ

2

30:22.149

+3 okr.

61

93.

Michał Matysiak

NZ

2

33:49.895

+3 okr.

62

13

Michał Kozłowski

NZ

2

34:09.047

+3 okr.

63

328

Piotr Moskalewicz

2

36:14.536

+3 okr.

64

11

Marcin Świątek

2

37:31.293

+3 okr.

65

126

Mariusz Garnek

Enduro Grunwald

2

41:27.461

+3 okr.

66

4

Przemysław Domański

Enduro Grunwald

2

42:03.114

+3 okr.

67

111

Mariusz Muroch

NZ

2

43:19.684

+3 okr.

68

444

Patryk Chiliński

Enduro Grunwald

1

3:00.223

+4 okr.

69

14

Dariusz Borkowski

Enduro Grunwald

1

3:50.536

+4 okr.

70

321

Piotr Choromański

Enduro Activ

1

6:01.727

+4 okr.

71

69

Karol Szynkiewicz

Enduro Grunwald

1

6:35.020

+4 okr.

72

63

Konrad Kozłowski

NZ

1

6:36.172

+4 okr.

73

612

Danuta Kacperek

MK Olsztyn

1

6:43.071

+4 okr.

74

86

Hubert Pawłowski

NZ

1

7:10.899

+4 okr.

75

234

Kamil Morawski

NZ

1

7:22.012

+4 okr.

76

701

Grzegorz Małosiewicz

NZ

1

7:29.036

+4 okr.