Senior 2 Enduro - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | KTMSKLEP.PL Enduro Race

I Runda - Lidzbark Warmiński, 9 kwietnia 2017
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

88

Marcin Bąkowski

GKM Buczek

5

58:17.034

100

2

228

Maciej Leśniak

NZ

4

46:32.499

+1 okr.

88

3

172

Damian Szerszeniewski

4

47:29.690

+1 okr.

80

4

6

Artur Ciecierski

NZ

4

47:48.600

+1 okr.

72

5

5

Przemysław Słodownik

4

50:03.737

+1 okr.

64

6

450

Radosław Przybysz

AMK Drwęca Ostróda

4

50:06.440

+1 okr.

60

7

3

Dariusz Jaworski

Enduro Grunwald

4

50:11.721

+1 okr.

56

8

19

Damian Opala

WAMK Lidzbark Warmiński

4

51:32.022

+1 okr.

52

9

822

Paweł Wilczewski

4

52:10.170

+1 okr.

48

10

495

Bartosz Piasecki

MK Olsztyn

4

55:16.588

+1 okr.

44

11

8

Jacek Marmurowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

55:19.557

+1 okr.

40

12

920

Mateusz Miślisz

Enduro Kaszebe

4

55:25.772

+1 okr.

38

13

259

Konrad Chrzanowski

GKM Buczek

4

56:16.850

+1 okr.

36

14

16

Adrian Motowidło

NZ

4

56:23.760

+1 okr.

34

15

76

Marcin Biełowski

NZ

4

57:18.124

+1 okr.

32

16

921

August Winniczek

Enduro Kaszebe

4

58:10.866

+1 okr.

30

17

17.

Mateusz Serowik

4

58:31.874

+1 okr.

28

18

18

Paweł Nieścioruk

NZ

4

1:02:33.803

+1 okr.

26

19

112

Leszek Warędzki

NZ

4

1:02:37.229

+1 okr.

24

20

91

Łukasz Wittbrodt

NZ

3

36:26.350

+2 okr.

22

21

300

Michał Eidtner

AMK Drwęca Ostróda

3

36:39.178

+2 okr.

20

22

59

Maciej Banasiuk

NZ

3

43:15.756

+2 okr.

18

23

58

Wojciech DZIEDZIECH

NZ

3

45:23.030

+2 okr.

16

24

144

Szymon Krupnik

NZ

3

45:30.385

+2 okr.

14

25

674

Jacek Siciński

NZ

3

45:34.186

+2 okr.

12

26

93

Daniel Hoppa

NZ

3

45:36.229

+2 okr.

10

27

211

Patryk Kowalski

NZ

3

45:44.850

+2 okr.

8

28

333

Dariusz Husar

AMK Drwęca Ostróda

3

46:56.991

+2 okr.

6

29

321

Piotr Choromański

Enduro Activ

3

47:26.377

+2 okr.

4

30

93.

Michał Matysiak

NZ

3

47:38.721

+2 okr.

2

31

83

Łukasz Świecik

Enduro Grunwald

3

48:34.034

+2 okr.

32

75

Michał Demczuk

NZ

3

49:37.776

+2 okr.

33

660

Jarosław Potrykus

Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX

3

50:14.170

+2 okr.

34

71

Piotr Warna

NZ

3

51:42.729

+2 okr.

35

81

Marcin Warcaba

3

51:46.850

+2 okr.

36

250

Marcin Rewucki

3

52:40.967

+2 okr.

37

78

Grzegorz Podlipski

3

56:30.960

+2 okr.

38

36.

Piotr Piotrowski

NZ

3

1:00:35.491

+2 okr.

39

328

Piotr Moskalewicz

3

1:00:47.495

+2 okr.

40

192

Rafał Sawicki

AMK Drwęca Ostróda

2

20:54.213

+3 okr.

41

45

Marcin Słoczyński

NZ

2

21:12.877

+3 okr.

42

222

Marcin Tunkiewicz

NZ

2

23:10.385

+3 okr.

43

9

Krzysztof Sipta

NZ

2

24:21.573

+3 okr.

44

10

Hubert Leśniak

NZ

2

30:40.510

+3 okr.

45

85

Marcin Boguszewski

NZ

2

32:08.971

+3 okr.

46

13

Michał Kozłowski

NZ

2

33:10.256

+3 okr.

47

530

Piotr Kuc

2

35:13.663

+3 okr.

48

53

Zbigniew Roztecki

2

35:51.940

+3 okr.

49

72

Krzysztof Skrajda

NZ

2

43:52.811

+3 okr.

50

234

Kamil Morawski

NZ

2

46:40.948

+3 okr.

51

848

Jakub Dębek

NZ

2

52:45.850

+3 okr.

52

63

Konrad Kozłowski

NZ

2

56:22.639

+3 okr.

53

32

Piotr Kleczewski

2

57:41.081

+3 okr.

54

23

Adam Wojciechowski

NZ

1

6:23.663

+4 okr.

55

2

Mateusz Myśliński

Enduro Grunwald

1

52:58.561

+4 okr.