Senior 2 Enduro - Wyścig drugi

2017 | Cross Country | KTMSKLEP.PL Enduro Race

II Runda - Lidzbark Warmiński, 20 sierpnia 2017
Andrzej Kotopka
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

248

Kacper Dudzic

Sherco Polska

5

1:05:31.013

50

2

172

Damian Szerszeniewski

5

1:08:23.380

+2:52.367

44

3

88

Marcin Bąkowski

GKM Buczek

5

1:09:04.161

+3:33.148

40

4

44.

Bartosz Markiewicz

5

1:10:00.548

+4:29.535

38

5

22

Piotr Urbański

GKM KAMIONKA

5

1:10:59.583

+5:28.570

36

6

1111

Piotr Osuchowski

5

1:11:31.934

+6:00.921

35

7

426

Bartosz Kierzycki

5

1:11:49.466

+6:18.453

34

8

78

Grzegorz Podlipski

5

1:13:05.212

+7:34.199

33

9

555

Szymon Zaczek

5

1:13:23.290

+7:52.277

32

10

123

Przemysław Lesień

5

1:14:33.985

+9:02.972

31

11

711

Artur Serafin

4

1:00:19.114

+1 okr.

30

12

822

Paweł Wilczewski

4

1:01:00.681

+1 okr.

29

13

222

Marcin Tunkiewicz

NZ

4

1:01:08.559

+1 okr.

28

14

2

Mateusz Myśliński

Enduro Grunwald

4

1:01:35.227

+1 okr.

27

15

11.

Przemysław Koszela

Enduro Grunwald

4

1:02:19.837

+1 okr.

26

16

3

Dariusz Jaworski

Enduro Grunwald

4

1:02:32.688

+1 okr.

25

17

25

Kamil Paschke

4

1:05:34.766

+1 okr.

24

18

719

Łukasz Lasota

KKM Kwidzyn

4

1:05:41.895

+1 okr.

23

19

5

Przemysław Słodownik

4

1:06:31.044

+1 okr.

22

20

24

Michał Lachowicz

MK Olsztyn

4

1:08:26.368

+1 okr.

21

21

911

Michał Golemba

4

1:10:29.294

+1 okr.

20

22

661

Przemysław Gulbinowicz

4

1:10:57.255

+1 okr.

19

23

77

Mateusz Serowik

4

1:11:01.544

+1 okr.

18

24

84

Piotr Bojarski

4

1:11:43.743

+1 okr.

17

25

162

Marcin Rewucki

4

1:12:29.809

+1 okr.

16

26

251

Zbigniew Roztecki

4

1:14:02.259

+1 okr.

15

27

81

Marcin Warcaba

4

1:15:32.723

+1 okr.

14

28

129

Mateusz Malinowski

4

1:16:15.473

+1 okr.

13

29

130

Tomasz Grudziński

4

1:17:33.259

+1 okr.

12

30

414

Adam Kiełtyka

4

1:17:33.852

+1 okr.

11

31

393

Marcin Świątek

4

1:17:50.059

+1 okr.

10

32

530

Piotr Kuc

4

1:19:30.895

+1 okr.

9

33

31

Bartosz Kaczmarek

4

1:20:41.755

+1 okr.

8

34

444

Paweł Strzelec

MX Słupsk

4

1:20:48.364

+1 okr.

7

35

181

Marcin Czychowski

3

1:03:11.223

+2 okr.

6

36

39

Janusz Zagórski

AK Oróki

3

1:04:08.114

+2 okr.

5

37

41

Mariusz Burak

AMK Drwęca Ostróda

3

1:04:43.321

+2 okr.

4

38

32

Piotr Kleczewski

3

1:15:43.153

+2 okr.

3

39

3333

Michał Adamczyk

2

39:02.325

+3 okr.

2

40

4

Przemysław Domański

Enduro Grunwald

0

9:33.809

+5 okr.

1

41

99

Piotr Orłowski

MK Olsztyn

0

3:38.462

+5 okr.