Senior 2 Enduro - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | KTMSKLEP.PL Enduro Race

II Runda - Lidzbark Warmiński, 20 sierpnia 2017
Andrzej Kotopka
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

248

Kacper Dudzic

Sherco Polska

5

1:08:17.770

50

2

88

Marcin Bąkowski

GKM Buczek

5

1:11:29.246

+3:11.476

44

3

426

Bartosz Kierzycki

5

1:12:52.778

+4:35.008

40

4

44.

Bartosz Markiewicz

5

1:13:36.899

+5:19.129

38

5

123

Przemysław Lesień

4

59:19.055

+1 okr.

36

6

22

Piotr Urbański

GKM KAMIONKA

4

1:00:06.617

+1 okr.

35

7

172

Damian Szerszeniewski

4

1:00:07.297

+1 okr.

34

8

99

Piotr Orłowski

MK Olsztyn

4

1:02:12.020

+1 okr.

33

9

78

Grzegorz Podlipski

4

1:02:46.946

+1 okr.

32

10

1111

Piotr Osuchowski

4

1:02:48.434

+1 okr.

31

11

3

Dariusz Jaworski

Enduro Grunwald

4

1:03:23.672

+1 okr.

30

12

555.

Szymon Zaczek

4

1:03:23.910

+1 okr.

29

13

2

Mateusz Myśliński

Enduro Grunwald

4

1:05:13.957

+1 okr.

28

14

222

Marcin Tunkiewicz

NZ

4

1:05:40.184

+1 okr.

27

15

11.

Przemysław Koszela

Enduro Grunwald

4

1:05:50.043

+1 okr.

26

16

822

Paweł Wilczewski

4

1:08:50.227

+1 okr.

25

17

130

Tomasz Grudziński

4

1:10:02.395

+1 okr.

24

18

77

Mateusz Serowik

4

1:10:56.883

+1 okr.

23

19

162

Marcin Rewucki

4

1:11:09.606

+1 okr.

22

20

181

Marcin Czychowski

4

1:11:43.231

+1 okr.

21

21

81

Marcin Warcaba

4

1:12:02.903

+1 okr.

20

22

25

Kamil Paschke

4

1:15:51.852

+1 okr.

19

23

414

Adam Kiełtyka

4

1:17:29.367

+1 okr.

18

24

24

Michał Lachowicz

MK Olsztyn

4

1:18:41.586

+1 okr.

17

25

129

Mateusz Malinowski

4

1:20:25.961

+1 okr.

16

26

35

Roman Tomczyk

4

1:20:41.043

+1 okr.

15

27

5

Przemysław Słodownik

3

1:01:29.356

+2 okr.

14

28

719

Łukasz Lasota

KKM Kwidzyn

3

1:01:37.469

+2 okr.

13

29

155

Piotr Choromański

Enduro Activ

3

1:03:51.910

+2 okr.

12

30

199

Rafał Pliszka

Enduro Grunwald

3

1:03:58.754

+2 okr.

11

31

3333

Michał Adamczyk

3

1:04:00.953

+2 okr.

10

32

911

Michał Golemba

3

1:07:10.793

+2 okr.

9

33

444

Paweł Strzelec

MX Słupsk

3

1:07:53.770

+2 okr.

8

34

84

Piotr Bojarski

3

1:09:28.266

+2 okr.

7

35

18

Paweł Nieścioruk

NZ

3

1:10:50.344

+2 okr.

6

36

393

Marcin Świątek

3

1:11:29.328

+2 okr.

5

37

530

Piotr Kuc

3

1:12:11.051

+2 okr.

4

38

31

Bartosz Kaczmarek

3

1:14:48.356

+2 okr.

3

39

8

Jacek Marmurowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

2

37:29.500

+3 okr.

2

40

39

Janusz Zagórski

AK Oróki

2

51:47.543

+3 okr.

1

41

661

Przemysław Gulbinowicz

2

1:03:56.500

+3 okr.

42

41

Mariusz Burak

AMK Drwęca Ostróda

2

1:12:00.129

+3 okr.

43

32

Piotr Kleczewski

2

1:14:08.899

+3 okr.

44

4

Przemysław Domański

Enduro Grunwald

2

1:21:28.364

+3 okr.

45

259

Konrad Chrzanowski

GKM Buczek

1

25:15.481

+4 okr.

46

251

Zbigniew Roztecki

1

34:44.231

+4 okr.

47

333.

Dariusz Husar

AMK Drwęca Ostróda

1

37:19.571

+4 okr.

48

799

Marcin Jakubowski

1

38:35.258

+4 okr.

49

711

Artur Serafin

0

1:54.239

+5 okr.

50

33

Łukasz Rogoziński

Enduro Activ

0

8:13.407

+5 okr.

51

741

Wojciech Lachowicz

0

7:57.258

+5 okr.

52

7

Krzysztof Mróz

0

8:07.512

+5 okr.