Senior 2 Enduro - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | KTMSKLEP.PL Enduro Race

III Runda - Lidzbark Warmiński, 24 września 2017
Roman Umiastowski
Paweł Dydziński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

172

Damian Szerszeniewski

Yamaha

7

1:32:38.318

100

2

88

Marcin Bąkowski

GKM Buczek

Husqvarna

7

1:33:52.876

+1:14.558

88

3

78

Grzegorz Podlipski

KTM

7

1:34:22.212

+1:43.894

80

4

2

Mateusz Myśliński

Enduro Grunwald

Honda

7

1:36:52.814

+4:14.496

72

5

450

Radosław Przybysz

AMK Drwęca Ostróda

KTM

7

1:37:11.654

+4:33.336

64

6

822

Paweł Wilczewski

KTM

7

1:38:25.181

+5:46.863

60

7

888

Krzysztof Borowski

Enduro Wyszogród

KTM

7

1:41:19.263

+8:40.945

56

8

222

Marcin Tunkiewicz

NZ

KTM

7

1:41:26.091

+8:47.773

52

9

25

Kamil Paschke

Yamaha

7

1:42:28.021

+9:49.703

48

10

89

Kamil Skop

NZ

KTM

7

1:42:31.060

+9:52.742

44

11

6

Artur Ciecierski

NZ

KTM

7

1:42:33.740

+9:55.422

40

12

313

Mateusz Serowik

KTM

7

1:43:07.677

+10:29.359

38

13

50

Dawid Brzostowski

NZ

KTM

7

1:43:17.216

+10:38.898

36

14

14

Roman Szewczyk

NZ

KTM

6

1:27:29.841

+1 okr.

34

15

192

Rafał Sawicki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

6

1:30:07.064

+1 okr.

32

16

27

Krzysztof Winnicki

NZ

KTM

6

1:30:10.876

+1 okr.

30

17

187.

Jakub Kłysiak

Enduro Wyszogród

KTM

6

1:30:37.505

+1 okr.

28

18

664

Bartosz Kulas

NZ

KTM

6

1:31:05.251

+1 okr.

26

19

52

Marcin Poczta

NZ

KTM

6

1:31:35.884

+1 okr.

24

20

3

Dariusz Jaworski

Enduro Grunwald

Honda

6

1:34:02.259

+1 okr.

22

21

72

Krzysztof Skrajda

NZ

Yamaha

6

1:34:11.935

+1 okr.

20

22

83

Łukasz Świecik

Enduro Grunwald

Yamaha

6

1:37:02.048

+1 okr.

18

23

49

Jan Dłutowski

NZ

KTM

6

1:37:53.564

+1 okr.

16

24

162

Marcin Rewucki

KTM

6

1:39:08.786

+1 okr.

14

25

4

Przemysław Domański

Enduro Grunwald

Honda

6

1:45:37.810

+1 okr.

12

26

360

Arkadiusz Czerwiński

NZ

KTM

6

1:46:05.435

+1 okr.

10

27

150

Adam Świątek

NZ

Honda

5

1:35:33.064

+2 okr.

8

28

195

Sebastian Bruzda

Enduro Grunwald

Honda

5

1:37:17.107

+2 okr.

6

29

719

Łukasz Lasota

KKM Kwidzyn

Husqvarna

4

1:29:26.259

+3 okr.

4

30

711

Artur Serafin

KTM

3

47:46.056

+4 okr.

2

31

349

Mariusz Świecik

Enduro Grunwald

Honda

3

1:07:40.036

+4 okr.

32

106

Grzegorz Grabowski

MX Słupsk

KTM

1

24:03.908

+6 okr.

33

126

Kacper Kot

NZ

Yamaha

0

7:44.927

+7 okr.

34

141

Michał Komorowski

DVT

KTM

0

7:49.388

+7 okr.