Amator - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego

I Runda - Seroki, 26 marca 2017
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnica

1

6

Roman Stawieraj

NZ

KTM

10

1:02:15.652

2

1

Artur Siwiński

NZ

Honda

10

1:03:17.857

+1:02.205

3

94

Damian Tyluś

Motopower Lipowczyce

Honda

10

1:03:18.480

+1:02.828

4

8

Marcin Bąkowski

GKM Buczek

Husqvarna

10

1:03:20.551

+1:04.899

5

256

Michał Kołodziejczyk

NZ

Yamaha

10

1:04:18.099

+2:02.447

6

89

Michał Gajek

ŁKM Łowicz

Yamaha

10

1:04:23.617

+2:07.965

7

111

Piotr Stróżewski

NZ

KTM

10

1:05:15.352

+2:59.700

8

16.

Łukasz Gajda

NZ

Kawasaki

10

1:05:22.535

+3:06.883

9

899

Przemysław Jesień

NZ

KTM

10

1:05:27.440

+3:11.788

10

2

Piotr Król

NZ

Kawasaki

10

1:06:50.126

+4:34.474

11

32

Marcin Nazarski

NZ

Suzuki

9

1:00:25.394

+1 okr.

12

790

Kamil Gajda

NZ

Kawasaki

9

1:00:31.164

+1 okr.

13

272

Adam Włodarek

NZ

Yamaha

9

1:00:50.660

+1 okr.

14

34

Artur Kruk

NZ

Honda

9

1:01:07.094

+1 okr.

15

221

Krzysztof Małańczak

Motopower Lipowczyce

KTM

9

1:01:12.755

+1 okr.

16

108

Michał Stefański

NZ

Beta

9

1:01:17.787

+1 okr.

17

896

Marcin Jasek

NZ

KTM

9

1:01:18.639

+1 okr.

18

11

Konrad Chrzanowski

GKM Buczek

Honda

9

1:01:52.475

+1 okr.

19

269

Przemysław Małkus

ŁKM Łowicz

Yamaha

9

1:02:05.022

+1 okr.

20

513

Robert Nejdora

NZ

KTM

9

1:02:32.011

+1 okr.

21

17

Michał Żabicki

Motopower Lipowczyce

KTM

9

1:02:43.849

+1 okr.

22

897

Szymon Zaczek

NZ

KTM

9

1:02:53.820

+1 okr.

23

469

Karol Górski

ŁKM Łowicz

Kawasaki

9

1:03:12.463

+1 okr.

24

12

Rafał Marszałkowski

NZ

KTM

9

1:03:13.143

+1 okr.

25

666

Jakub Olszewski

NZ

Yamaha

9

1:03:35.562

+1 okr.

26

587

Adrian Prusinowski

NZ

Yamaha

9

1:03:35.746

+1 okr.

27

78

Piotr Haraziński

NZ

Kawasaki

9

1:03:47.567

+1 okr.

28

7

Artur Nejdora

NZ

KTM

9

1:04:09.873

+1 okr.

29

9

Konrad Golisz

NZ

Kawasaki

9

1:04:11.312

+1 okr.

30

15

Kamil Bąbrych

NZ

Kawasaki

9

1:04:26.946

+1 okr.

31

313

Jacek Jóźwiak

NZ

KTM

9

1:05:02.140

+1 okr.

32

5

Michał Niedźwiedź

KM MX Chotomów

Yamaha

9

1:06:20.673

+1 okr.

33

94.

Kamil Golisz

NZ

Honda

9

1:06:36.610

+1 okr.

34

88

Krzysztof Szymanowski

ŁKM Łowicz

Honda

9

1:07:33.787

+1 okr.

35

751

Paweł Wilk

NZ

Husqvarna

8

53:43.112

+2 okr.

36

3

Przemysław Stelmachowski

NZ

KTM

8

1:00:28.481

+2 okr.

37

16

Sebastian Mroczek

NZ

Kawasaki

8

1:01:44.650

+2 okr.

38

23

Krzysztof Dudek

NZ

Yamaha

8

1:02:08.369

+2 okr.

39

898

Krzysztof Saganek

NZ

Honda

8

1:02:12.019

+2 okr.

40

87

Adam Nowicki

NZ

Honda

8

1:02:46.279

+2 okr.

41

10

Bartłomiej Moś

NZ

KTM

8

1:03:56.489

+2 okr.

42

360

Arkadiusz Czerwiński

NZ

Yamaha

8

1:04:25.373

+2 okr.

43

999

Patryk Nejdora

NZ

Honda

8

1:05:19.456

+2 okr.

44

333

Jakub Krowiński

NZ

KTM

7

1:02:10.331

+3 okr.

45

721

Aleksander Borkowski

LKT Wyczół Gościeradz

Suzuki

5

1:08:26.786

+5 okr.

46

138

Marcin Szkop

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

2

13:09.731

+8 okr.