Hobby - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego

Poligon #323 - Elbląg, 2 kwietnia 2017
Tadeusz Ulenberg
Bartosz Szenderłata
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnica

1

205

Bartosz Markiewicz

KTM

4

1:39:32.300

2

228

Maciej Leśniak

Husqvarna

4

1:43:21.508

+3:49.208

3

215

Tomasz Gmurowski

Husqvarna

4

1:48:58.370

+9:26.070

4

216

Jakub Jankowski

KTM

4

1:50:11.073

+10:38.773

5

240

Piotr Orłowski

Husqvarna

4

1:51:13.882

+11:41.582

6

241

Marcin Tunkiewicz

KTM

4

1:51:37.429

+12:05.129

7

223

Rafał Sawicki

Yamaha

4

1:53:06.902

+13:34.602

8

206

Bartłomiej Niedziółka

KTM

4

1:53:16.933

+13:44.633

9

226

Mateusz Mirowski

KTM

4

1:54:06.898

+14:34.598

10

210

Mariusz Bielawa

KTM

4

1:55:40.915

+16:08.615

11

204

Paweł Koszałka

Husqvarna

4

1:56:51.278

+17:18.978

12

214

Krystian Suchomski

Husqvarna

4

1:58:50.234

+19:17.934

13

224

Adrian Motowidło

KTM

4

2:05:40.137

+26:07.837

14

200

Bartosz Szenderłata

Husqvarna

4

2:07:26.547

+27:54.247

15

217

Kacper Kot

Yamaha

4

2:12:10.404

+32:38.104

16

209

Jarosław Bielawa

KTM

4

2:14:39.481

+35:07.181

17

221

Marcin Szczyglewski

KTM

4

2:15:16.245

+35:43.945

18

239

Michał Górnik

Kawasaki

4

2:18:02.094

+38:29.794

19

222

Dominik Dorożała

KTM

4

2:18:47.155

+39:14.855

20

203

Jakub Jurewicz

Honda

4

2:18:50.824

+39:18.524

21

218

Tomasz Ogryzek

Husqvarna

4

2:19:40.750

+40:08.450

22

201

Piotr Siennicki

Husqvarna

4

2:21:38.446

+42:06.146

23

231

Paweł Kolon

KTM

4

2:21:53.893

+42:21.593

24

236

Szymon Krupnik

KTM

4

2:25:16.111

+45:43.811

25

235

Artur Szulfer

KTM

4

2:25:51.478

+46:19.178

26

213

Michał Jaworski

Yamaha

4

2:26:36.694

+47:04.394

27

242

Tomasz Kłosiński

KTM

4

2:27:22.799

+47:50.499

28

220

Bartłomiej Bartoszewski

KTM

4

2:36:44.531

+57:12.231

29

202

Wojciech Chochoł

Husqvarna

4

2:39:12.835

+59:40.535

30

219

Rafał Jezierski

Husqvarna

2

1:25:40.354

+2 okr.

31

208

Dawid Berg

Yamaha

2

1:48:49.804

+2 okr.

32

225

Jędrzej Mucha

Suzuki

1

1:17:12.045

+3 okr.

33

233

Dawid Maciejowski

Yamaha

1

1:20:07.625

+3 okr.

34

232

Adrian Maciejowski

Honda

1

1:21:58.714

+3 okr.