S2 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

I Runda - Biskupice, 12 marca 2017
Roman Miłkowski
Zdzisław Jacko
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

106

Radosław Pientka

ATV-ROW Rybnik

12

1:36:25.340

50

2

212

Tomasz Cisek

BKM SILESIA Bytom

12

1:38:32.689

+2:07.349

46

3

318

Dawid Danek

SM PANDA Racing

12

1:38:37.985

+2:12.645

44

4

340

Kamil Łyko

NZ

11

1:30:05.229

+1 okr.

42

5

309

Adam Kopa

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

11

1:31:38.274

+1 okr.

40

6

131

Wojciech Adamczyk

NZ

11

1:31:51.607

+1 okr.

38

7

244

Michał Kołodziejczyk

MKS TRYB Częstochowa

11

1:33:59.482

+1 okr.

36

8

138

Marcin Szkop

MKS TRYB Częstochowa

11

1:34:33.466

+1 okr.

34

9

254

Adam Korzonek

MKS TRYB Częstochowa

11

1:35:08.256

+1 okr.

32

10

929

Dawid Pietraszek

SM PANDA Racing

11

1:35:23.055

+1 okr.

30

11

337

Wojciech Szmatłoch

11

1:35:43.071

+1 okr.

28

12

5

Piotr Suszyński

Motopower Lipowczyce

11

1:35:48.253

+1 okr.

26

13

67

Piotr Morawski

Raptor Rzeszów

11

1:35:55.080

+1 okr.

24

14

75

Adam Pluta

SM PANDA Racing

11

1:36:24.602

+1 okr.

22

15

46

Jarosław Kwarciak

MTR Osielec

11

1:36:43.781

+1 okr.

20

16

952

Paweł Kliś

NZ

11

1:37:15.993

+1 okr.

18

17

109

Piotr Strugała

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

11

1:37:51.504

+1 okr.

16

18

787

Łukasz Polok

MKS TRYB Częstochowa

11

1:39:17.271

+1 okr.

14

19

2

Piotr Cesarz

Motopower Lipowczyce

10

1:30:51.484

+2 okr.

12

20

95

Wojciech Mularczyk

BKM SILESIA Bytom

10

1:31:27.473

+2 okr.

11

21

99

Remigiusz Antończyk

MJM

10

1:32:41.839

+2 okr.

10

22

987

Kamil Szkolny

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

10

1:33:57.013

+2 okr.

9

23

71

Sebastian Kowalik

MTR Osielec

10

1:35:17.917

+2 okr.

8

24

249

Michał Twarowski

Motosport Team Toruń

10

1:35:32.752

+2 okr.

7

25

332

Michał Wróblewski

NZ

10

1:35:44.565

+2 okr.

6

26

302

Paweł Antosiak

10

1:35:57.660

+2 okr.

5

27

79

Sebastian Leżański

MKS TRYB Częstochowa

10

1:37:14.495

+2 okr.

4

28

3

Marcin Zajdel

MKS TRYB Częstochowa

10

1:38:42.073

+2 okr.

3

29

304

Wojciech Orłowski

AMK Grodków

10

1:39:53.710

+2 okr.

2

30

997

Mateusz Dudka

Motopower Lipowczyce

10

1:40:02.766

+2 okr.

1

31

335

Robert Dzieło

MKS TRYB Częstochowa

9

1:30:12.536

+3 okr.

32

266

Adrian Mularczyk

Enduro Częstochowa

9

1:31:33.544

+3 okr.

33

450

Paweł Kozaczka

MKM Myślenice

9

1:32:40.472

+3 okr.

34

345

Tomasz Pelczarski

SM PANDA Racing

9

1:36:21.536

+3 okr.

35

207

Edmund Gajda

BKM SILESIA Bytom

8

1:27:06.877

+4 okr.

36

6

Przemysław Szczepaniak

NZ

8

1:30:15.189

+4 okr.

37

29

Grzegorz Trepka

SM PANDA Racing

8

1:30:25.206

+4 okr.

38

78

Robert Szołdra

NZ

8

1:30:32.082

+4 okr.

39

97

Łukasz Trzepizur

SM PANDA Racing

8

1:31:54.745

+4 okr.

40

204

Artur Miszczyk

8

1:38:01.926

+4 okr.

41

315

Jacek Błaziak

SM PANDA Racing

7

1:28:44.421

+5 okr.

42

84

Piotr Pietruś

NZ

7

1:35:03.453

+5 okr.

43

45

Łukasz Garncarczyk

NZ

7

1:37:59.049

+5 okr.

44

888

Tomasz Partyka

NZ

6

59:16.372

+6 okr.

45

93

Łukasz Bejm

MKS TRYB Częstochowa

6

1:40:00.228

+6 okr.

46

27

Marcin Syma

SM PANDA Racing

5

39:19.274

+7 okr.

47

123

Jarek Hebzda

NZ

5

1:23:51.898

+7 okr.

48

666

Bartosz Biderman

NZ

3

47:23.305

+9 okr.

49

328

Piotr Pięta

NZ

2

25:19.019

+10 okr.