S2 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

II Runda - Skrzypiec, 26 marca 2017
Andrzej Rencz
Dawid Żak
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1159

Adam Zych

SMF

9

1:32:20.754

50

2

1068

Przemysław Walewander

NZ

9

1:33:30.939

+1:10.185

46

3

106

Radosław Pientka

ATV-ROW Rybnik

9

1:34:04.339

+1:43.585

44

4

270

Bartłomiej Tabin

SM PANDA Racing

9

1:34:15.271

+1:54.517

42

5

99

Remigiusz Antończyk

MJM

9

1:34:30.178

+2:09.424

40

6

1156

Piotr Andrzejewski

CKM Cieszyn

9

1:34:33.107

+2:12.353

38

7

1153

Jarosław Guzik

MKS Gorce

9

1:34:33.876

+2:13.122

36

8

570

Justyn Janas

SM PANDA Racing

9

1:35:01.849

+2:41.095

34

9

318

Dawid Danek

SM PANDA Racing

9

1:36:10.837

+3:50.083

32

10

929

Dawid Pietraszek

SM PANDA Racing

9

1:36:41.000

+4:20.246

30

11

212

Tomasz Cisek

BKM SILESIA Bytom

9

1:37:36.610

+5:15.856

28

12

27

Marcin Syma

SM PANDA Racing

9

1:37:48.156

+5:27.402

26

13

1023

Adrian Gwoździk

96 Enduro

9

1:38:10.344

+5:49.590

24

14

1092

Konrad Jamroz

NZ

9

1:38:35.193

+6:14.439

22

15

84

Wojciech Szmatłoch

9

1:38:49.686

+6:28.932

20

16

117

Adam Kopa

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

9

1:39:11.613

+6:50.859

18

17

1001

Karol Duraj

SMK Enduro Czerwionka

9

1:39:53.614

+7:32.860

16

18

1026

Krzysztof Rusek

NZ

9

1:40:07.241

+7:46.487

14

19

1184

Adam Spieglanin

96 Enduro

9

1:40:16.818

+7:56.064

12

20

312

Konrad Kamiński

EnduroRana

9

1:41:02.885

+8:42.131

11

21

154

Marek Sklorz

NZ

9

1:42:10.517

+9:49.763

10

22

1168

Tadeusz Wąsiński

MKS TRYB Częstochowa

9

1:42:15.675

+9:54.921

9

23

1029

Krzysztof Łotocki

OT Głuchołazy

9

1:42:28.992

+10:08.238

8

24

217

Radosław Lerzuch

EnduroRana

9

1:42:41.460

+10:20.706

7

25

1146

Łukasz Gajs

NZ

9

1:42:51.649

+10:30.895

6

26

1148

Tomasz Nieszporek

NZ

9

1:43:04.555

+10:43.801

5

27

103

Krzysztof Mazoruk

NZ

8

1:30:17.464

+1 okr.

4

28

1083

Jacek Faron

NZ

8

1:30:27.617

+1 okr.

3

29

1172

Maciej Kuś

NZ

8

1:30:46.571

+1 okr.

2

30

1119

Artur Glape

NZ

8

1:30:49.461

+1 okr.

1

31

68

Marcin Misa

NZ

8

1:31:01.144

+1 okr.

32

1051

Dawid Sobol

NZ

8

1:31:31.039

+1 okr.

33

1087

Tomasz Graczyk

NZ

8

1:31:32.612

+1 okr.

34

987

Kamil Szkolny

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

8

1:31:36.942

+1 okr.

35

203

Piotr Koniecki

BKM SILESIA Bytom

8

1:32:17.193

+1 okr.

36

75

Adam Pluta

SM PANDA Racing

8

1:32:35.900

+1 okr.

37

1038

Daniel Nikiel

NZ

8

1:32:40.486

+1 okr.

38

244

Michał Kołodziejczyk

MKS TRYB Częstochowa

8

1:32:53.888

+1 okr.

39

100

Wojciech Antończyk

MJM

8

1:33:24.209

+1 okr.

40

1194

Krzysztof Lenik

96 Enduro

8

1:33:34.141

+1 okr.

41

950

Antoni Korenek

HAM Złote Góry

8

1:33:37.282

+1 okr.

42

121

Daniel Michalski

NZ

8

1:33:45.272

+1 okr.

43

8

Łukasz Kowalski

Team Chechło

8

1:33:59.355

+1 okr.

44

772

Bartosz Matyśkiewicz

TMSM Sparta Wrocław

8

1:34:26.104

+1 okr.

45

673

Radosław Rejniak

Enduro Elektrownia Rybnik

8

1:34:31.644

+1 okr.

46

1075

Łukasz Polok

MKS TRYB Częstochowa

8

1:34:58.012

+1 okr.

47

1140

Michał Głubczyk

NZ

8

1:35:18.656

+1 okr.

48

1179

Grzegorz Lenard

SM PANDA Racing

8

1:35:25.320

+1 okr.

49

1113

Jarosław Rudnicki

NZ

8

1:35:38.313

+1 okr.

50

1122

Sebastian Szwajkowski

Extreme Enduro Kamieniec

8

1:35:52.924

+1 okr.

51

2

Damian Bezkorowajny

OT Głuchołazy

8

1:36:26.115

+1 okr.

52

1125

Krystian Janiak

NZ

8

1:36:31.381

+1 okr.

53

1199

Dawid Guzikowski

NZ

8

1:36:36.828

+1 okr.

54

1099

Grzegorz Kochman

Enduro Elektrownia Rybnik

8

1:36:45.013

+1 okr.

55

79

Sebastian Leżański

MKS TRYB Częstochowa

8

1:37:36.145

+1 okr.

56

1034

Łukasz Polipez

NZ

8

1:37:47.638

+1 okr.

57

1126

Łukasz Salachna

NZ

8

1:38:08.629

+1 okr.

58

97

Łukasz Trzepizur

SM PANDA Racing

8

1:38:20.241

+1 okr.

59

774

Grzegorz Kogut

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

8

1:39:04.521

+1 okr.

60

69

Kamil Stolarczyk

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

8

1:39:28.282

+1 okr.

61

1195

Marcin Sobieski

NZ

8

1:39:45.608

+1 okr.

62

87

Piotr Hynek

NZ

8

1:39:48.184

+1 okr.

63

1177

Tomasz Sibon

NZ

8

1:40:34.365

+1 okr.

64

420

Patryk Kojs

NZ

8

1:41:14.245

+1 okr.

65

1124

Krzysztof Wdowiak

NZ

8

1:42:02.202

+1 okr.

66

1114

Łukasz Nowinowski

NZ

8

1:42:03.972

+1 okr.

67

276

Janusz Wilk

NZ

8

1:42:57.853

+1 okr.

68

105

Wojciech Zambrzycki

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

8

1:42:59.239

+1 okr.

69

1066

Paweł Jakubaszek

SMK Enduro Czerwionka

8

1:43:23.487

+1 okr.

70

28

Grzegorz Bojanowski

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

8

1:43:31.823

+1 okr.

71

1031

Mariusz Wolak

OT Głuchołazy

8

1:44:03.779

+1 okr.

72

1094

Marek Paciorkiewicz

NZ

8

1:44:18.214

+1 okr.

73

1127

Radosław Czyszczoń

NZ

8

1:46:02.784

+1 okr.

74

1170

Dariusz Stefanik

NZ

7

1:24:31.048

+2 okr.

75

1070

Marcin Czajkowski

NZ

7

1:27:45.131

+2 okr.

76

1007

Marcin Standerski

MKS TRYB Częstochowa

7

1:30:44.497

+2 okr.

77

1128

Mateusz Kowalski

NZ

7

1:30:48.585

+2 okr.

78

1032

Aleksander Długopolski

NZ

7

1:30:52.567

+2 okr.

79

4

Krzysztof Gomoła

SM PANDA Racing

7

1:31:12.136

+2 okr.

80

101

Damian Lempik

NZ

7

1:33:01.967

+2 okr.

81

1030

Łukasz Jastrząb

NZ

7

1:33:06.110

+2 okr.

82

1101

Marcin Brzezowski

NZ

7

1:35:21.704

+2 okr.

83

1182

Karol Kordus

NZ

7

1:35:36.131

+2 okr.

84

124

Krzysztof Szwiec

NZ

7

1:36:09.881

+2 okr.

85

1089

Hubert Pachniak

EnduroRana

7

1:36:46.733

+2 okr.

86

74

Bernard Lisson

NZ

7

1:37:46.322

+2 okr.

87

275

Adrian Rozpleszcz

NZ

7

1:37:58.199

+2 okr.

88

1176

Damian Smerczek

SMK Enduro Czerwionka

7

1:38:42.576

+2 okr.

89

1130

Łukasz Golak

NZ

7

1:38:57.562

+2 okr.

90

1069

Krzysztof Pastuła

NZ

7

1:39:00.961

+2 okr.

91

696

Tomasz Kozień

NZ

7

1:39:07.311

+2 okr.

92

1173

Przemysław Krajeński

NZ

7

1:39:27.000

+2 okr.

93

123

Jarek Hebzda

NZ

7

1:39:29.230

+2 okr.

94

1166

Andrzej Płoński

NZ

7

1:39:58.897

+2 okr.

95

81

Paweł Kolon

NZ

7

1:40:02.262

+2 okr.

96

1097

Sławomir Mikos

NZ

7

1:41:51.875

+2 okr.

97

381

Maciej Mormul

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

7

1:41:56.451

+2 okr.

98

957

Rene Hering

Czechy

7

1:43:07.262

+2 okr.

99

25

Szymon Piekarczyk

NZ

7

1:43:54.021

+2 okr.

100

7

Juri Studnicka

Enduro Moravia

7

1:44:17.384

+2 okr.

101

1108

Andrzej Biały

MKS TRYB Częstochowa

7

1:45:08.539

+2 okr.

102

954

Antoni Sobcak

HAM Złote Góry

7

1:45:12.590

+2 okr.

103

1081

Tomasz Kuliński

TMSM Sparta Wrocław

7

1:45:17.718

+2 okr.

104

29

Grzegorz Trepka

SM PANDA Racing

6

1:13:54.085

+3 okr.

105

1151

Łukasz Gawroński

SM PANDA Racing

6

1:14:32.908

+3 okr.

106

57

Dominik Koraś

SMK Enduro Czerwionka

6

1:30:34.963

+3 okr.

107

53

Marcin Brendzel

NZ

6

1:33:11.406

+3 okr.

108

1138

Mateusz Fluder

OT Głuchołazy

6

1:34:29.705

+3 okr.

109

666

Bartosz Biderman

NZ

6

1:34:56.746

+3 okr.

110

1169

Marcin Pacuła

NZ

6

1:35:16.001

+3 okr.

111

1050

Michał Żaliński

NZ

6

1:44:58.967

+3 okr.

112

1067

Łukasz Siwiec

SMK Enduro Czerwionka

6

1:45:00.431

+3 okr.

113

362

Tomasz Polazek

EnduroRana

5

1:01:33.051

+4 okr.

114

1035

Tadeusz Ostański

NZ

5

1:44:16.372

+4 okr.

115

1129

Waldemar Kurpas

NZ

4

1:04:55.719

+5 okr.

116

1178

Łukasz Czajka

NZ

4

1:15:54.886

+5 okr.

117

1120

Piotr Czapliński

Extreme Enduro Kamieniec

3

32:37.098

+6 okr.

118

1185

Adam Sperka

NZ

3

45:56.919

+6 okr.

119

1183

Piotr Kowalski

NZ

3

58:34.013

+6 okr.

120

1010

Michał Wróblewski

NZ

2

15:01.077

+7 okr.

121

1115

Daniel Kuryś

NZ

2

19:04.074

+7 okr.

122

1106

Artur Paruch

NZ

2

21:50.379

+7 okr.

123

109

Piotr Strugała

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

1

1:24.219

+8 okr.