S1 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

III Runda - Enduro Sprint - Winów, 30 kwietnia 2017
Andrzej Rencz
Karolina Kampa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

249

Grzegorz Kobielusz

NZ

KTM

0

1:13:41.720

50

2

714

Patryk Kuleszo

HAWI Racing Team

KTM

0

1:13:44.060

+2.340

46

3

888

Artur Borucki

SM PANDA Racing

Yamaha

0

1:13:45.890

+4.170

44

4

168

Dariusz Żytkiewicz

NZ

Suzuki

0

1:16:44.360

+3:02.640

42

5

94

Radosław Mrozik

MJM

Husqvarna

0

1:17:50.140

+4:08.420

40

6

470

Michał Gaweł

SM PANDA Racing

GASGAS

0

1:18:30.490

+4:48.770

38

7

122

Maciek Gańczarczyk

CKM Cieszyn

Honda

0

1:19:03.240

+5:21.520

36

8

102

Wojciech Kościcki

SM PANDA Racing

KTM

0

1:20:47.370

+7:05.650

34

9

1058

Dominik Meisler

NZ

KTM

0

1:22:34.900

+8:53.180

32

10

85

Tomasz Kubok

NZ

KTM

0

1:22:35.290

+8:53.570

30

11

188

Przemysław Popławski Jr

SM PANDA Racing

KTM

0

1:22:52.100

+9:10.380

28

12

489

Dionizy Kowalczyk

NZ

KTM

0

1:24:26.450

+10:44.730

26

13

117

Krystian Thiel

NZ

KTM

0

1:24:56.520

+11:14.800

24

14

146

Wojciech Latała

SM PANDA Racing

KTM

0

1:25:38.870

+11:57.150

22

15

34

Ryszard Łotocki

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

KTM

0

1:25:40.460

+11:58.740

20

16

358

Mateusz Leśniak

NZ

KTM

0

1:26:09.970

+12:28.250

18

17

37

Marcin Ratajczak

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

Husaberg

0

1:26:14.790

+12:33.070

16

18

62

Maciej Gębski

AMK Grodków

Yamaha

0

1:26:37.330

+12:55.610

14

19

111

Michel Schemainda

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

Sherco

0

1:27:29.570

+13:47.850

12

20

710

Grzegorz Bązi

MKS TRYB Częstochowa

Kawasaki

0

1:27:52.880

+14:11.160

11

21

166

Mateusz Neuwerth

NZ

Honda

0

1:28:06.410

+14:24.690

10

22

221

Krzysztof Pietras

NZ

Husqvarna

0

1:28:14.200

+14:32.480

9

23

46

Łukasz Oczadły

NZ

Husqvarna

0

1:28:19.960

+14:38.240

8

24

200

Bartosz Szyszko

NZ

KTM

0

1:28:39.720

+14:58.000

7

25

265

Radek Mularczyk

NZ

KTM

0

1:28:52.730

+15:11.010

6

26

66

Tobiasz Fiołka

SM PANDA Racing

KTM

0

1:28:59.940

+15:18.220

5

27

18

Piotr Sendzielorz

NZ

KTM

0

1:29:09.930

+15:28.210

4

28

98

Sebastian Rospleszcz

OT Głuchołazy

Yamaha

0

1:29:54.860

+16:13.140

3

29

961

Grzegorz Wieczorek

NZ

KTM

0

1:30:58.280

+17:16.560

2

30

193

Krzysztof Mrugała

NZ

Suzuki

0

1:32:06.360

+18:24.640

1

31

516

Sebastian Kapalski

MKS TRYB Częstochowa

Suzuki

0

1:33:51.550

+20:09.830

32

301

Marcin Kubok

NZ

KTM

0

1:34:35.610

+20:53.890

33

159

Patryk Nocoń

NZ

KTM

0

1:38:26.840

+24:45.120

34

206

Marcin Walczak

NZ

Husaberg

0

1:38:40.300

+24:58.580

35

80

Michał Pijewski

NZ

KTM

0

1:40:02.940

+26:21.220

36

325

Kamil Bonk

NZ

Yamaha

0

1:41:53.870

+28:12.150

37

67

Daniel Drabek

NZ

KTM

0

1:42:50.750

+29:09.030

38

743

Paweł Kliś

NZ

KTM

0

1:43:28.920

+29:47.200

39

450

Marek Iwaniuk

NZ

Honda

0

1:43:53.820

+30:12.100

40

186

Michał Klimek

NZ

KTM

0

1:44:00.380

+30:18.660

41

226

Konrad Czerkas

NZ

Honda

0

1:45:13.640

+31:31.920

42

194

Krystian Mrugała

NZ

Honda

0

1:50:00.040

+36:18.320

NU

389

Kamil Krzywy

NZ

Honda

0

1:28:15.430

+14:33.710

NU

195

Jakub Bryniarski

NZ

Yamaha

0

1:23:11.680

+9:29.960

NU

990

Błażej Niedźwiedź

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

KTM

0

1:02:16.120

+-11:25.600

NU

160

Łukasz Pasiniewicz

NZ

KTM

0

1:16:42.390

+3:00.670

NU

138

Dawid Michalski

NZ

Husqvarna

0

58:14.090

+-15:27.630

NU

313

Marcin Tannenbaum

NZ

Yamaha

0

1:41:08.980

+27:27.260

NU

70

Sebastian Wąsik

NZ

Yamaha

0

1:24:27.320

+10:45.600

NU

130

Mateusz Rakus

NZ

KTM

0

1:00:00.610

+-13:41.110

NU

54

Maciej Tkaczyński

NZ

KTM

0

1:05:52.820

+-7:48.900

NU

320

Tomasz Niestrój

NZ

Yamaha

0

49:07.960

+-24:33.760

NU

851

Przemysław Myszkowski

NZ

KTM

0

28:25.320

+-45:16.400

NU

16

Łukasz Siudy

NZ

Honda

0

14:11.430

+-59:30.290

NU

700

Krzysztof Szeler

NZ

GASGAS

0

19:21.530

+-54:20.190

NU

850

Mateusz Grochla

NZ

Suzuki

0

20:01.190

+-53:40.530

NU

92

Tomasz Soppa

HAWI Racing Team

Kawasaki

0

6:56.260

+-1:06:45.460

NU

134

Dawid Giza

NZ

KTM

0

8:37.920

+-1:05:03.800

NS

686

Kamil Siwiaszczyk

NZ

Honda

NS

601

Paweł Sawicki

WSM CHEŁMIEC

Husqvarna