S2 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

III Runda - Enduro Sprint - Winów, 30 kwietnia 2017
Andrzej Rencz
Karolina Kampa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

137

Sebastian Banaś

SM PANDA Racing

Husqvarna

0

1:14:14.390

50

2

270

Bartłomiej Tabin

SM PANDA Racing

KTM

0

1:15:34.530

+1:20.140

46

3

322

Adam Zych

SMF

KTM

0

1:16:02.310

+1:47.920

44

4

783

Dawid Danek

SM PANDA Racing

Husqvarna

0

1:16:03.490

+1:49.100

42

5

106

Radosław Pientka

ATV-ROW Rybnik

Beta

0

1:16:11.150

+1:56.760

40

6

212

Tomasz Cisek

BKM SILESIA Bytom

KTM

0

1:17:20.480

+3:06.090

38

7

99

Remigiusz Antończyk

MJM

KTM

0

1:17:33.860

+3:19.470

36

8

929

Dawid Pietraszek

SM PANDA Racing

KTM

0

1:18:13.650

+3:59.260

34

9

870

Łukasz Wójcik

SM PANDA Racing

KTM

0

1:18:59.620

+4:45.230

32

10

184

Wojciech Szmatłoch

Husqvarna

0

1:19:01.400

+4:47.010

30

11

5

Bartłomiej Jończyk

SM PANDA Racing

Husqvarna

0

1:19:35.200

+5:20.810

28

12

27

Marcin Syma

SM PANDA Racing

KTM

0

1:19:45.310

+5:30.920

26

13

132

Tadeusz Waśiński

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

0

1:20:04.010

+5:49.620

24

14

570

Justyn Janas

SM PANDA Racing

Husqvarna

0

1:20:13.510

+5:59.120

22

15

103

Krzysztof Mazoruk

NZ

Suzuki

0

1:22:50.580

+8:36.190

20

16

154

Marek Sklorz

NZ

KTM

0

1:22:53.420

+8:39.030

18

17

384

Paweł Antosiak

KTM

0

1:22:59.510

+8:45.120

16

18

163

Marcin Szewczyk

WSM CHEŁMIEC

KTM

0

1:23:06.820

+8:52.430

14

19

75

Adam Pluta

SM PANDA Racing

Beta

0

1:23:29.020

+9:14.630

12

20

203

Piotr Koniecki

BKM SILESIA Bytom

Husqvarna

0

1:23:44.230

+9:29.840

11

21

147

Dariusz Nalewajek

WSM CHEŁMIEC

KTM

0

1:24:15.630

+10:01.240

10

22

987

Kamil Szkolny

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

Honda

0

1:25:26.040

+11:11.650

9

23

350

Krzysztof Szczypka

NZ

KTM

0

1:27:20.920

+13:06.530

8

24

787

Łukasz Polok

MKS TRYB Częstochowa

KTM

0

1:27:41.240

+13:26.850

7

25

100

Wojciech Antończyk

MJM

KTM

0

1:28:32.040

+14:17.650

6

26

675

Mariusz Wilk

NZ

KTM

0

1:30:41.490

+16:27.100

5

27

49

Dariusz Hudalla

NZ

KTM

0

1:31:32.640

+17:18.250

4

28

79

Sebastian Leżański

MKS TRYB Częstochowa

KTM

0

1:36:09.620

+21:55.230

3

29

555

Dawid Żak

Team111 Enduro Prudnik

KTM

0

1:36:21.070

+22:06.680

2

30

609

Michał Żerebecki

NZ

Husqvarna

0

1:36:33.530

+22:19.140

1

31

142

Adrian Foitzik

NZ

KTM

0

1:36:45.050

+22:30.660

32

82

Marcin Standerski

MKS TRYB Częstochowa

Husqvarna

0

1:37:28.550

+23:14.160

33

324

Tomasz Krzywda

NZ

Honda

0

1:38:00.350

+23:45.960

34

469

Andrzej Biały

MKS TRYB Częstochowa

KTM

0

1:41:08.910

+26:54.520

35

101

Damian Lempik

NZ

Yamaha

0

1:41:10.110

+26:55.720

36

118

Łukasz Golak

NZ

Honda

0

1:42:39.820

+28:25.430

37

78

Robert Szołdra

NZ

GASGAS

0

1:43:57.640

+29:43.250

38

696

Tomasz Kozień

NZ

Yamaha

0

1:44:11.860

+29:57.470

39

367

Michał Żaliński

NZ

Yamaha

0

1:49:10.130

+34:55.740

NU

525

Dominik Kałuża

NZ

KTM

0

1:37:39.700

+23:25.310

NU

236

Tomasz Stachorzecki

NZ

KTM

0

1:31:17.570

+17:03.180

NU

666

Bartosz Biderman

NZ

Yamaha

0

1:37:34.350

+23:19.960

NU

267

Adam Kopa

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

KTM

0

59:46.740

+-14:27.650

NU

123

Jarek Hebzda

NZ

KTM

0

1:09:57.420

+-4:16.970

NU

1097

Sławomir Mikos

NZ

Husqvarna

0

1:13:07.800

+-1:06.590

NU

920

Adrian Roszak

NZ

KTM

0

1:28:32.720

+14:18.330

NU

29

Grzegorz Trepka

SM PANDA Racing

GASGAS

0

1:36:56.870

+22:42.480

NU

606

Tomasz Hill

NZ

Husaberg

0

1:50:39.020

+36:24.630

NU

293

Łukasz Bejm

MKS TRYB Częstochowa

KTM

0

1:02:19.460

+-11:54.930

NU

250

Łukasz Gawroński

SM PANDA Racing

Husqvarna

0

38:56.940

+-35:17.450

NU

210

Łukasz Wiąz

NZ

Kawasaki

0

9:33.020

+-1:04:41.370

NS

4

Krzysztof Gomoła

SM PANDA Racing

GASGAS