S1 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

IV Runda - Głuchołazy, 14 maja 2017
Wojciech Rencz
Robert Wolak
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

146.

Wojciech Latała

SM PANDA Racing

6

1:45:17.238

50

2

249

Grzegorz Kobielusz

NZ

KTM

6

1:45:20.414

+3.176

46

3

94

Radosław Mrozik

MJM

6

1:47:08.042

+1:50.804

44

4

34

Jan Pieprzak

ATV Akademia

6

1:47:30.628

+2:13.390

42

5

23

Mariusz Stefaniak

RAF - Racing

6

1:48:10.281

+2:53.043

40

6

97

Rafał Szymański

NZ

5

1:34:49.496

+1 okr.

38

7

370

Paweł Porębski

SM PANDA Racing

5

1:38:46.996

+1 okr.

36

8

13

Mateusz Jarząb

NZ

5

1:39:41.726

+1 okr.

34

9

416

Artem Ekkert

ZKS ORION ZIĘBICE

5

1:40:55.882

+1 okr.

32

10

34.

Ryszard Łotocki

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

5

1:44:18.718

+1 okr.

30

11

146

Grzegorz Wilczyński

OT Głuchołazy

5

1:44:26.976

+1 okr.

28

12

951

Krzysztof Krzewski

NZ

5

1:44:34.890

+1 okr.

26

13

102

Wojciech Kościcki

SM PANDA Racing

5

1:44:38.179

+1 okr.

24

14

188

Przemysław Popławski Jr

SM PANDA Racing

5

1:44:48.191

+1 okr.

22

15

966

Paweł Białomazur

NZ

5

1:46:24.761

+1 okr.

20

16

85

Tomasz Kubok

NZ

5

1:46:37.300

+1 okr.

18

17

96

Michał Potępa

MJM

5

1:46:40.859

+1 okr.

16

18

516

Sebastian Kapalski

MKS TRYB Częstochowa

5

1:47:04.675

+1 okr.

14

19

200

Bartosz Szyszko

NZ

KTM

5

1:48:30.132

+1 okr.

12

20

18

Piotr Szedzielorz

Off-Road Wataha

5

1:48:31.081

+1 okr.

11

21

743

Paweł Kliś

NZ

5

1:53:12.742

+1 okr.

10

22

69.

Paweł Ozimek

4

1:19:26.425

+2 okr.

9

23

31

Paweł Półtorak

SM PANDA Racing

4

1:28:26.464

+2 okr.

8

24

265

Radek Mularczyk

NZ

4

1:31:24.206

+2 okr.

7

25

519

Kamil Żyrek

F&Z Team

4

1:31:47.449

+2 okr.

6

26

257

Mateusz Chowaniec

AMK Grodków

4

1:31:50.789

+2 okr.

5

27

358

Mateusz Leśniak

NZ

KTM

4

1:31:57.226

+2 okr.

4

28

362

Patryk Żydak

NZ

4

1:33:25.558

+2 okr.

3

29

404

Przemysław Jagielski

NZ

4

1:34:16.113

+2 okr.

2

30

98

Sebastian Rospleszcz

OT Głuchołazy

4

1:36:16.054

+2 okr.

1

31

62

Maciej Gębski

AMK Grodków

4

1:40:16.882

+2 okr.

32

450

Marek Iwaniuk

NZ

4

1:40:38.648

+2 okr.

33

301

Marcin Kubok

NZ

4

1:40:52.640

+2 okr.

34

95

Marek Lisson

NZ

4

1:41:36.238

+2 okr.

35

159

Patryk Nocoń

NZ

KTM

4

1:42:36.621

+2 okr.

36

710

Grzegorz Bązi

MKS TRYB Częstochowa

3

1:32:56.351

+3 okr.

37

313

Marcin Tannenbaum

NZ

3

1:51:43.488

+3 okr.

38

226

Konrad Czerkas

NZ

Honda

2

54:25.328

+4 okr.

39

70

Sebastian Wąsik

NZ

2

1:24:19.300

+4 okr.

40

168

Dariusz Żytkiewicz

NZ

Suzuki

1

48:11.711

+5 okr.

41

244

Patryk Gorczyca

NZ

1

51:06.937

+5 okr.