S1 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

V Runda - Skrzypiec, 2 lipca 2017
Wojciech Rencz
Dawid Żak
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

714

Patryk Kuleszo

HAWI Racing Team

KTM

7

1:40:08.589

50

2

146

Wojciech Latała

SM PANDA Racing

KTM

7

1:40:41.315

+32.726

46

3

23

Mariusz Stefaniak

RAF - Racing

7

1:41:24.659

+1:16.070

44

4

249

Grzegorz Kobielusz

NZ

KTM

7

1:41:35.800

+1:27.211

42

5

94

Radosław Mrozik

MJM

Husqvarna

6

1:30:12.600

+1 okr.

40

6

85.

Dawid Rejczak

6

1:32:00.054

+1 okr.

38

7

97.

Rafał Szymański

NZ

6

1:32:38.511

+1 okr.

36

8

188

Przemysław Popławski Jr

SM PANDA Racing

KTM

6

1:34:03.807

+1 okr.

34

9

1086

Wojciech Kościcki

SM PANDA Racing

6

1:36:02.550

+1 okr.

32

10

22

Szymon Horbacz

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

KTM

6

1:38:07.112

+1 okr.

30

11

31

Paweł Półtorak

SM PANDA Racing

KTM

6

1:39:01.780

+1 okr.

28

12

117

Krystian Thiel

NZ

KTM

6

1:39:46.714

+1 okr.

26

13

224

Piotr Łabaj

6

1:40:01.956

+1 okr.

24

14

86

Jakub Gruszczyk

Enduo Świerklany

Kawasaki

6

1:40:06.718

+1 okr.

22

15

951

Krzysztof Krzewski

NZ

KTM

6

1:40:20.952

+1 okr.

20

16

257

Mateusz Chowaniec

AMK Grodków

KTM

6

1:40:24.542

+1 okr.

18

17

1111

Adrian Pasiniewicz

NZ

6

1:40:27.932

+1 okr.

16

18

997

Paweł Łabaj

6

1:40:39.073

+1 okr.

14

19

887

Maciej Gamża

Enduro Odcina Team

Beta

6

1:40:44.026

+1 okr.

12

20

702

Dominik Meisler

NZ

KTM

6

1:40:50.378

+1 okr.

11

21

34

Ryszard Łotocki

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

6

1:41:05.913

+1 okr.

10

22

463

Tomasz Kołodziej

NZ

KTM

6

1:41:28.280

+1 okr.

9

23

143

Tomasz Chodzicki

NZ

KTM

6

1:42:11.698

+1 okr.

8

24

43

Tomasz Krześ

MKS TRYB Częstochowa

6

1:42:20.182

+1 okr.

7

25

416

Artem Ekkert

ZKS ORION ZIĘBICE

Kawasaki

6

1:42:27.409

+1 okr.

6

26

200

Bartosz Szyszko

NZ

KTM

6

1:42:56.800

+1 okr.

5

27

77

Grzegorz Wilczyński

OT Głuchołazy

6

1:44:16.425

+1 okr.

4

28

85

Tomasz Kubok

NZ

6

1:44:59.050

+1 okr.

3

29

265

Radek Mularczyk

NZ

6

1:45:09.780

+1 okr.

2

30

909

Damian Waiser

NZ

KTM

6

1:45:14.737

+1 okr.

1

31

358

Mateusz Leśniak

NZ

KTM

6

1:45:17.432

+1 okr.

32

46

Łukasz Oczadły

NZ

Husqvarna

6

1:45:24.206

+1 okr.

33

221

Krzysztof Pietras

NZ

Husqvarna

6

1:45:40.444

+1 okr.

34

1085

Andrzej Herman

5

1:25:28.011

+2 okr.

35

98

Sebastian Rospleszcz

OT Głuchołazy

Yamaha

5

1:30:11.409

+2 okr.

36

95

Marek Lisson

NZ

KTM

5

1:30:33.136

+2 okr.

37

450

Marek Iwaniuk

NZ

Honda

5

1:31:16.452

+2 okr.

38

776

Marcin Marynowicz

Enduro Brzeg

Husqvarna

5

1:32:38.882

+2 okr.

39

301

Marcin Kubok

NZ

5

1:34:14.206

+2 okr.

40

1088

Dawid Gaura

CKM Cieszyn

5

1:35:08.518

+2 okr.

41

159

Patryk Nocoń

NZ

KTM

5

1:35:33.663

+2 okr.

42

1084

Marcin Tannenbaum

NZ

Yamaha

5

1:35:35.261

+2 okr.

43

743

Paweł Kliś

NZ

KTM

5

1:36:05.003

+2 okr.

44

212

Kamil Górecki

Enduro Łyski

KTM

5

1:36:44.753

+2 okr.

45

139

Patryk Lewandowski

NZ

Kawasaki

5

1:36:55.550

+2 okr.

46

264

Damian Świerczyna

NZ

KTM

5

1:38:17.847

+2 okr.

47

998

Konrad Urbaczka

5

1:39:31.932

+2 okr.

48

189

Damian Makieła

NZ

KTM

5

1:40:27.003

+2 okr.

49

194

Krystian Mrugała

NZ

Honda

5

1:44:41.233

+2 okr.

50

325

Kamil Bonk

NZ

Yamaha

5

1:46:34.800

+2 okr.

51

838

Patryk Wygasz

NZ

Yamaha

4

1:20:50.175

+3 okr.

52

686

Kamil Siwiaszczyk

NZ

Honda

4

1:30:09.085

+3 okr.

53

750

Paweł Riemel

NZ

KTM

4

1:31:34.827

+3 okr.

54

80

Michał Pijewski

NZ

KTM

4

1:33:35.518

+3 okr.

55

211

Damian Szefczyk

3

59:30.702

+4 okr.

56

961

Grzegorz Wieczorek

NZ

3

1:02:17.968

+4 okr.

57

1130

Marcin Pawlicki

3

1:15:19.831

+4 okr.

58

444

Michał Gabrielczyk

NZ

KTM

3

1:19:22.811

+4 okr.

59

136

Dawid Michalski

NZ

Husqvarna

2

53:22.050

+5 okr.

60

989

Andrzej Kubica

NZ

Yamaha

2

54:52.679

+5 okr.

61

988

Marcin Jaszczurowski

NZ

KTM

1

40:00.518

+6 okr.

62

426

Mariusz Wilk

NZ

Yamaha

1

40:04.366

+6 okr.

NK

1087

Mateusz Kukuczka

CKM Cieszyn

0

6:01.190

+7 okr.