S2 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

V Runda - Skrzypiec, 2 lipca 2017
Wojciech Rencz
Dawid Żak
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

322

Adam Zych

SMF

KTM

7

1:40:02.792

50

2

270

Bartłomiej Tabin

SM PANDA Racing

KTM

7

1:40:55.343

+52.551

46

3

99

Remigiusz Antończyk

MJM

KTM

7

1:41:31.159

+1:28.367

44

4

106

Radosław Pientka

ATV-ROW Rybnik

KTM

7

1:43:20.307

+3:17.515

42

5

783

Dawid Danek

SM PANDA Racing

7

1:43:26.538

+3:23.746

40

6

5

Bartłomiej Jończyk

SM PANDA Racing

Husqvarna

7

1:43:34.479

+3:31.687

38

7

1089

Jarosław Guzik

MKS Gorce

7

1:45:05.729

+5:02.937

36

8

27

Marcin Syma

SM PANDA Racing

KTM

6

1:30:40.675

+1 okr.

34

9

424

Krzysztof Rusek

NZ

6

1:31:53.565

+1 okr.

32

10

291

Łukasz Gajos

WSM CHEŁMIEC

KTM

6

1:32:02.475

+1 okr.

30

11

617

Radosław Rejniak

Enduro Elektrownia Rybnik

KTM

6

1:32:04.698

+1 okr.

28

12

154

Marek Sklorz

NZ

6

1:32:43.073

+1 okr.

26

13

488

Adam Spieglanin

96 Enduro

6

1:32:44.128

+1 okr.

24

14

987

Kamil Szkolny

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

Honda

6

1:33:18.339

+1 okr.

22

15

456

Tadeusz Wąsiński

MKS TRYB Częstochowa

6

1:33:41.862

+1 okr.

20

16

244

Michał Kołodziejczyk

NZ

6

1:33:47.929

+1 okr.

18

17

49

Krzysztof Łotocki

OT Głuchołazy

KTM

6

1:33:54.847

+1 okr.

16

18

242

Adrian Foitzik

NZ

KTM

6

1:38:29.354

+1 okr.

14

19

787

Łukasz Polok

MKS TRYB Częstochowa

KTM

6

1:38:55.827

+1 okr.

12

20

810

Krzysztof Wdowiak

NZ

KTM

6

1:40:53.460

+1 okr.

11

21

266

Adrian Mularczyk

Enduro Częstochowa

KTM

6

1:41:00.354

+1 okr.

10

22

1091

Tomasz Jarząbek

MKS TRYB Częstochowa

6

1:41:04.647

+1 okr.

9

23

87

Piotr Hynek

NZ

KTM

6

1:41:40.003

+1 okr.

8

24

718

Łukasz Salachna

NZ

KTM

6

1:41:44.331

+1 okr.

7

25

1097

Adam Urbańczyk

NZ

6

1:42:19.186

+1 okr.

6

26

420

Patryk Kois

OT Głuchołazy

WSK

6

1:42:21.393

+1 okr.

5

27

145

Krzysztof Janik

NZ

Sherco

6

1:42:33.620

+1 okr.

4

28

2

Damian Bezkorowajny

OT Głuchołazy

6

1:44:10.311

+1 okr.

3

29

97

Łukasz Trzepizur

SM PANDA Racing

6

1:44:12.827

+1 okr.

2

30

324

Tomasz Krzywda

NZ

Honda

6

1:44:15.507

+1 okr.

1

31

292

Łukasz Nowinowski

NZ

KTM

6

1:45:22.093

+1 okr.

32

696

Tomasz Kozień

NZ

5

1:32:42.940

+2 okr.

33

215

Radosław Czyszczoń

NZ

Beta

5

1:33:14.171

+2 okr.

34

517

Łukasz Jastrząb

NZ

KTM

5

1:34:20.175

+2 okr.

35

51.

Dominik Karaś

Hard Enduro Team Żory

Husaberg

5

1:34:24.358

+2 okr.

36

525

Dominik Kałuża

NZ

KTM

5

1:34:29.897

+2 okr.

37

53

Marcin Brendzel

NZ

5

1:37:11.932

+2 okr.

38

236

Tomasz Stachorzecki

NZ

Husaberg

5

1:38:14.085

+2 okr.

39

123

Jarek Hebzda

NZ

5

1:38:40.397

+2 okr.

40

101

Damian Lempik

NZ

5

1:39:50.507

+2 okr.

41

100

Wojciech Antończyk

MJM

KTM

4

1:09:55.768

+3 okr.

42

675

Mariusz Wilk

NZ

KTM

4

1:29:46.557

+3 okr.

43

1092

Jacek Błaziak

SM PANDA Racing

4

1:33:20.108

+3 okr.

44

666

Bartosz Biderman

NZ

Yamaha

4

1:50:36.999

+3 okr.

45

1093

Maciej Smolarek

NZ

3

1:23:26.870

+4 okr.

46

69

Kamil Stolarczyk

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

2

37:09.581

+5 okr.

47

976

Robert Dzieło

MKS TRYB Częstochowa

2

41:06.905

+5 okr.

48

7.

Jarosław Sarga

1

20:57.768

+6 okr.

49

223

Krzysztof Rapior

Hard Enduro Team Żory

KTM

1

23:31.546

+6 okr.

NK

6

Marek Piekarczyk

0

4:06.046

+7 okr.