S1 - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

VI Runda - Winów, 17 września 2017
Karolina Kampa
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

249

Grzegorz Kobielusz

NZ

6

1:41:03.516

50

2

1019

Mariusz Stefaniak

RAF - Racing

6

1:42:52.505

+1:48.989

46

3

146

Wojciech Latała

SM PANDA Racing

6

1:44:24.790

+3:21.274

44

4

1089

Rafał Szymański

NZ

6

1:46:38.157

+5:34.641

42

5

94

Radosław Mrozik

MJM

6

1:47:04.161

+6:00.645

40

6

1026

Bartłomiej Klimek

NZ

6

1:48:01.239

+6:57.723

38

7

1023

Dawid Szczotka

NZ

5

1:33:13.383

+1 okr.

36

8

1010

Bartosz Szyszko

NZ

KTM

5

1:34:37.450

+1 okr.

34

9

1006

Paweł Porębski

SM PANDA Racing

5

1:36:36.653

+1 okr.

32

10

1097

Dionizy Kowalczyk

NZ

KTM

5

1:38:26.837

+1 okr.

30

11

702

Dominik Miesler

NZ

5

1:40:25.571

+1 okr.

28

12

265

Radek Mularczyk

NZ

5

1:41:48.032

+1 okr.

26

13

395

Arkadiusz Stolarski

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

5

1:41:49.387

+1 okr.

24

14

85

Tomasz Kubok

NZ

5

1:42:35.618

+1 okr.

22

15

1018

Łukasz Kopeć

NZ

5

1:43:59.911

+1 okr.

20

16

46

Łukasz Oczadły

NZ

5

1:44:02.036

+1 okr.

18

17

111

Michel Schemainda

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

5

1:45:03.352

+1 okr.

16

18

37

Marcin Ratajczak

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

5

1:45:56.399

+1 okr.

14

19

166

Mateusz Neuwerth

NZ

5

1:45:59.770

+1 okr.

12

20

95

Marek Lisson

NZ

5

1:46:24.200

+1 okr.

11

21

66

Tobiasz Fiołka

SM PANDA Racing

KTM

5

1:47:19.895

+1 okr.

10

22

1025

Kristof Lauer

NZ

5

1:47:47.872

+1 okr.

9

23

98

Sebastian Rospleszcz

OT Głuchołazy

5

1:48:11.118

+1 okr.

8

24

80

Michał Pijewski

NZ

KTM

5

1:48:30.856

+1 okr.

7

25

1003

Piotr Biela

NZ

5

1:49:50.516

+1 okr.

6

26

31

Paweł Półtorak

SM PANDA Racing

4

1:21:06.899

+2 okr.

5

27

450

Marek Iwaniuk

NZ

4

1:27:20.930

+2 okr.

4

28

139

Patryk Lewandowski

NZ

4

1:29:18.591

+2 okr.

3

29

1008

Dawid Wocka

NZ

4

1:30:18.969

+2 okr.

2

30

301

Marcin Kubok

NZ

4

1:31:40.567

+2 okr.

1

31

1092

Patryk Nocoń

NZ

KTM

4

1:31:50.466

+2 okr.

32

1098

Kamil Sieroszewski

NZ

4

1:36:32.341

+2 okr.

33

17

Szymon Duda

NZ

4

1:42:17.591

+2 okr.

34

444

Michał Gabrielczyk

NZ

KTM

4

1:42:35.333

+2 okr.

35

186

Michał Klimek

NZ

KTM

4

1:42:37.165

+2 okr.

36

1101

Miłosz Adamiec

NZ

4

1:42:44.071

+2 okr.

37

1090

Artur Gołąbek

NZ

4

1:44:53.055

+2 okr.

38

1110

Kamil Mistygacz

NZ

4

1:46:14.809

+2 okr.

39

93

Paweł Mroczek

Stowarzyszenie Team111 Enduro Prudnik

3

1:20:31.098

+3 okr.

40

20

Kamil Juraszczyk

MJM

3

1:22:06.352

+3 okr.

41

1084

Damian Szefler

NZ

3

1:28:14.176

+3 okr.

42

1000

Łukasz Pijewski

NZ

3

1:28:41.551

+3 okr.

43

71

Kacper Kolasa

NZ

3

1:38:04.161

+3 okr.

44

1014

Sławomir Kilian

NZ

3

1:38:05.255

+3 okr.

45

102

Wojciech Kościcki

SM PANDA Racing

2

41:36.161

+4 okr.

46

1012

Andrzej Niksdorf

ENDURO TROLLS

2

44:58.954

+4 okr.

47

92

Tomasz Soppa

HAWI Racing Team

1

22:49.231

+5 okr.

48

1001

Jan Cieliński

NZ

1

39:10.485

+5 okr.