Amator - Wyścig pierwszy

2017 | Cross Country | Puchar Śląska i Zagłębia

I Runda - Świętochłowice, 19 marca 2017
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

46

Maciej Kuś

14

1:35:13.792

50

2

33

Andrzej Luberda

14

1:35:48.120

+34.328

46

3

56

Krzysztof Giba

14

1:36:03.900

+50.108

44

4

66

Artur Borucki

SM PANDA Racing

13

1:30:44.732

+1 okr.

42

5

12

Łukasz Bołdys

13

1:31:33.337

+1 okr.

40

6

89

Dariusz Pielczyk

13

1:32:31.495

+1 okr.

38

7

43

Adrian Gwoździk

13

1:33:11.132

+1 okr.

36

8

65

Paweł Porębski

SM PANDA Racing

13

1:33:40.329

+1 okr.

34

9

22

Hubert Hyła

13

1:33:48.446

+1 okr.

32

10

68

Paweł Rabiański

13

1:33:53.977

+1 okr.

30

11

21

Łukasz Zborowski

13

1:34:19.214

+1 okr.

28

12

42

Adam Spieglanin

13

1:34:24.635

+1 okr.

26

13

77

Mateusz Soja

13

1:35:04.219

+1 okr.

24

14

73

Tymoteusz Michalec

13

1:36:02.344

+1 okr.

22

15

78

Jakub Romanek

13

1:37:24.372

+1 okr.

20

16

76

Rafał Woźniak

12

1:30:21.879

+2 okr.

18

17

70

Marcin Lenartowicz

12

1:30:31.355

+2 okr.

16

18

34

Marcin Kołoczek

12

1:30:55.824

+2 okr.

14

19

95

Andrzej Chryczyk

12

1:30:56.329

+2 okr.

12

20

83

Jarosław Jarczak

12

1:31:03.665

+2 okr.

11

21

71

Paweł Białomazur

NZ

12

1:31:08.831

+2 okr.

10

22

952

Paweł Kliś

NZ

12

1:31:12.943

+2 okr.

9

23

79

Piotr Meus

12

1:31:34.440

+2 okr.

8

24

45

Franek Dubaniowski

12

1:31:56.993

+2 okr.

7

25

111

Sławomir Stopka

12

1:32:13.430

+2 okr.

6

26

75

Artur Domagała

12

1:32:19.927

+2 okr.

5

27

36

Michał Głubczyk

12

1:33:08.491

+2 okr.

4

28

23

Daniel Skrzypek

12

1:34:05.415

+2 okr.

3

29

121

Daniel Michalski

MKM Myślenice

12

1:34:07.606

+2 okr.

2

30

72

Wiesław Polnik

12

1:34:18.245

+2 okr.

1

31

90

Mariusz Malgrab

12

1:34:43.677

+2 okr.

32

5

Łukasz Kowalski

12

1:34:49.336

+2 okr.

33

30

Sebastian Wójcik

12

1:34:53.625

+2 okr.

34

52

Szymon Murzyn

12

1:35:11.573

+2 okr.

35

41

Krzysztof Lenik

12

1:35:15.308

+2 okr.

36

107

Dawid Skrzypek

12

1:35:30.576

+2 okr.

37

9

Mateusz Neuwerth

12

1:36:29.351

+2 okr.

38

55

Marcin Mateja

12

1:37:21.216

+2 okr.

39

51

Kacper Gajos

12

1:37:30.532

+2 okr.

40

92

Wojciech Kowalski

12

1:37:52.212

+2 okr.

41

44

Tomasz Sibon

11

1:30:39.123

+3 okr.

42

19

Wojciech Gocek

11

1:31:03.074

+3 okr.

43

93

Jakub Kania

11

1:31:59.050

+3 okr.

44

2

Krzysztof Waligóra

11

1:32:28.194

+3 okr.

45

161

Marcin Niemczura

11

1:32:41.870

+3 okr.

46

103

Sebastian Kowolik

Motocross Klub Czerwionka

11

1:33:58.069

+3 okr.

47

99

Mateusz Gałosz

11

1:34:20.121

+3 okr.

48

94

Marcin Pilch

11

1:34:28.823

+3 okr.

49

35

Mateusz Praner

11

1:35:07.883

+3 okr.

50

67

Dariusz Bełtowski

11

1:35:12.151

+3 okr.

51

10

Paweł Antosiak

11

1:35:19.626

+3 okr.

52

24

Łukasz Gluza

11

1:35:41.749

+3 okr.

53

97

Grzegorz Augustyn

11

1:35:44.478

+3 okr.

54

18

Andrzej Wąsiak

11

1:37:46.586

+3 okr.

55

37

Mariusz Bucki

11

1:38:01.832

+3 okr.

56

104

Rafał Mikulski

10

1:21:04.784

+4 okr.

57

61

Bogusław Czaja

10

1:30:20.140

+4 okr.

58

91

Maciej Tyrol

10

1:30:38.006

+4 okr.

59

81

Piotr Adamek

10

1:30:43.422

+4 okr.

60

69.

Marek Paciorkiewicz

10

1:30:55.057

+4 okr.

61

88

Mirosław Kolerski

10

1:32:46.991

+4 okr.

62

58

Jarosław Duda

10

1:34:32.602

+4 okr.

63

3

Łukasz Wojas

10

1:35:53.532

+4 okr.

64

54

Artur Brauner

10

1:38:06.649

+4 okr.

65

29

Bartosz Żurek

10

1:39:25.714

+4 okr.

66

53

Maciej Mączka

10

1:39:42.478

+4 okr.

67

40

Konrad Gładyszek

9

1:28:27.876

+5 okr.

68

96

Daniel Polak

9

1:34:45.383

+5 okr.

69

86

Mateusz Jarczyk

9

1:36:23.306

+5 okr.

70

105

Piotr Wojsyk

9

1:38:43.966

+5 okr.

71

49

Mateusz Chowaniec

AMK Grodków

8

56:47.395

+6 okr.

72

82

Patryk Pniewski

8

1:23:40.104

+6 okr.

73

1

Wojciech Pipa

8

1:30:16.272

+6 okr.

74

85

Bartosz Bielecki

8

1:35:50.384

+6 okr.

75

98

Sebastian Gołuch

8

1:39:11.931

+6 okr.

76

13

Damian Helak

Suzuki

6

1:38:23.697

+8 okr.

77

74

Wojciech Biel

5

37:56.606

+9 okr.

78

17

Bartłomiej Rymarczyk

5

45:01.591

+9 okr.

79

31

Paweł Giemulla

5

1:33:05.913

+9 okr.

80

80

Kornel P

4

1:33:00.586

+10 okr.

81

14

Przemysław Dawid

3

51:58.027

+11 okr.

82

27

Marcin Ostański

2

16:31.574

+12 okr.

83

28

Jakub Janik

2

23:01.854

+12 okr.

84

32

Piotr Jałowy

1

23:12.219

+13 okr.

85

50

Maciej Gębski

+14 okr.

86

100

Bartek Król

+14 okr.

87

999

Kamila Sodowska

+14 okr.