Expert - Wyścig drugi

2017 | Enduro | Pozostałe

Hard Enduro - Beskid Hero - Góra Żar, 4 czerwca 2017
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorCzas ukończeniaRóżnica

1

32

David Cyprián

CYPRIAN SRO

KTM

Czech Republic

41:57.535

2

70

Martin Volny

Czechy

43:10.801

+1:13.266

3

9

SEBASTIAN KRYWULT

Beskidzki Klub motorowy

KTM

Polska

43:14.871

+1:17.336

4

13

Maciek Loboz

BKM

Beta

Polska

44:39.445

+2:41.910

5

48

Rafał Troszok

MXE Cieszyn

Beta

Polska

53:00.383

+11:02.848

6

63

Mateusz Kukuczka

Mxecieszyn

Beta

Polska

53:22.172

+11:24.637

7

12

Dawid Szczotka

CKM

Beta

Polska

55:08.164

+13:10.629

8

15

Krzysztof Nedzka

ŁKO , KTMSKLEP.PL

KTM

KTMSKLEP.PL

1:01:15.875

+19:18.340

9

38

Wacław Skolarus

Wędlinki z Kasinki Racing Team

Beta

Polska

1:02:57.355

+20:59.820

10

8

Marcin Frycz

BKM

Beta

Polska

1:03:39.188

+21:41.653

11

5

Piotrek Pietraszko

Enduro pietrzykowice

Husqvarna

Polska

1:04:27.129

+22:29.594

12

7

JUSTYN JANAS

SM PANDA Racing

Husqvarna

Polska

1:05:26.129

+23:28.594

13

43

Michał Żytkowicz

wyprawyenduro.pl

KTM

Polska

1:07:15.308

+25:17.773

14

51

Dominik Drąg

BKM

KTM

Polska

1:07:54.410

+25:56.875

15

34

Bartłomiej Talaga

Tabaluga Racing

Beta

Polska

1:08:06.449

+26:08.914

16

30

Daniel Łopatyński

Rema SprotTEAM

KTM

Polska

1:09:05.672

+27:08.137

17

23

Tomasz Król

Enduro24.pl

KTM

Polska

1:09:13.215

+27:15.680

18

37

wojciech bukowczan

WBM

Husqvarna

Polska

1:09:50.707

+27:53.172

19

53

Dawid Kulaszka

Euroraider

KTM

Polska

1:10:13.242

+28:15.707

20

66

Adam Domin

Enduro24.pl

KTM

Polska

1:12:26.648

+30:29.113

21

60

RAFAŁ SUTOR

ENDURO RABKA

WSK

Polska

1:13:07.473

+31:09.938

22

73

Przemysław Barabasz

Lesna

KTM

Polska

1:20:16.559

+38:19.024

23

35

SZYMON JAGIELSKI

MOTOSUDETY

Husaberg

Polska

1:21:33.922

+39:36.387

24

31

Markus Dengler

Moto X Schmiede Berlin

Beta

Germany

1:21:54.238

+39:56.703

25

27

Łukasz Gajos

KTM

Polska

1:26:37.094

+44:39.559

26

1

Paweł Rabiański

Highlander

Husqvarna

Polska

1:28:07.855

+46:10.320

27

36

SLAWOMIR NIERODA

Raptor Rzeszów

KTM

Polska

1:31:48.121

+49:50.586

28

20

Antoniak Grzegorz

KM Cross Lublin

Husqvarna

Polska

1:32:18.687

+50:21.152

29

72

Karol Nizio

ORS B?łgoraj

KTM

Polska

1:33:04.094

+51:06.559

30

61

MAREK BZYKOWSKI

BKM

KTM

Polska

1:33:17.211

+51:19.676

31

50

Marcin Weglarz

Eurorider

KTM

Polska

1:33:58.906

+52:01.371

32

46

Paweł Maślanka

wyprawyenduro.pl

GASGAS

Polska

1:35:58.000

+54:00.465

33

42

Patryk Lisowski

Taem Piwniczna

GASGAS

Polska

1:36:37.902

+54:40.367

34

28

Seweryn Mrzygłód

Enduro Progress

Husaberg

Polska

1:43:06.547

+1:01:09.012

35

52

Jakub Maślany

Myślenicki Klub Motorowy

KTM

Polska

1:43:37.187

+1:01:39.652

36

29

marek sleziak

WBM

Beta

Polska

1:49:57.472

+1:07:59.937

37

4

Paweł Pawlak

MXE Cieszyn

KTM

Polska

2:00:58.152

+1:19:00.617

38

59

Wojtek Brejlak

OKR

KTM

Polska

2:05:22.274

+1:23:24.739

39

55

Maciej Zaniewicz

Myślenicki Klub Motorowy

KTM

Polska

2:07:16.882

+1:25:19.347

40

10

Ricardo Rechtenbach

Rechtenbach Racing

Beta

Germany

2:09:40.812

+1:27:43.277

41

2

Marek Ziętara

Brzeg

Beta

Polska

2:15:07.168

+1:33:09.633

42

64

KONRAD JAMROZ

ATV RYBNIK

KTM

Polska

2:19:02.925

+1:37:05.390

43

26

Carl Sachse

Rechtenbach Racing

KTM

Germany

2:21:00.402

+1:39:02.867

44

71

Jan Mares

Czechy

2:38:14.832

+1:56:17.297

45

25

KRYSTIAN WOJCIECHOWSKI

SM PANDA Racing

Husqvarna

Polska

2:42:44.387

+2:00:46.852

46

74

Piotr Urbański

GKM KAMIONKA

Husqvarna

Polska

2:58:00.539

+2:16:03.004

47

62

Paweł Mazurek

ORS Biłgoraj

Husqvarna

Polska

3:17:53.828

+2:35:56.293

48

17

Bernd Ludwig

Rechtenbach Racing

KTM

Germany

3:25:47.832

+2:43:50.297

49

68

Paweł Skawski

Enduro krzeszowice

KTM

Polska

1:16:10.129

+1 okr.

50

54

Tomasz Jezierski

AUTO-SZLIF Zabrze

Husqvarna

Polska

1:24:05.087

+1 okr.

51

57

Tomasz Mazur

Myślenicki Klub Motorowy

KTM

Polska

2:19:28.574

+1 okr.

52

44

Tomasz Padamczyk

Enduro krzeszowice

KTM

Polska

2:23:27.336

+1 okr.

53

69

Michał Stefański

Beta

Polska

2:40:28.429

+1 okr.

54

3

Marcin Buro

Enduro Brzeg

Beta

Polska

3:03:07.570

+1 okr.

55

67

Manuel Bleeck

Enduroteam Wittenberg

KTM

Niemcy

3:08:51.452

+1 okr.

56

40

Marcin Marynowicz

BKM

Husqvarna

Polska

3:10:14.230

+1 okr.

57

47

Alex. Lüdicke

erdferkelbrigade-ost

KTM

Germany

3:14:11.356

+1 okr.

58

18

Josef Cernohorsky

prestavbydodavek.cz

Beta

Czech Republic

23:18.262

+2 okr.

59

11

MARCIN KUPCZAK

WBM

KTM

Polska

31:20.308

+2 okr.

60

21

Piotr Skowronski

Highlanders

WSK

Polska

1:24:07.480

+2 okr.

61

16

Łukasz Kubicki

Dirtbike.pl Husqvarna Team

Husqvarna

Polska

2:34:16.010

+2 okr.

62

77

Przemysław Koszyk

WELNER AQQ

KTM

Polska

2:39:28.222

+2 okr.

63

41

Rene Triska

Enduroream Wittenberg

KTM

Germany

2:47:45.902

+2 okr.