https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Enduro/MP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2017 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
III i IV Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 18 czerwca 2017
Marek Kopczyński
Waldemar Iracki
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #710 Dawid Mordasiewicz
2 - #714 Patryk Kuleszo
3 - #201 Kacper Baklarz
4 - #54 Karol Orawiec
5 - #122 Jakub Wesołowski
6 - #227 Sebastian Karalus
7 - #120 Szymon Wójcik
8 - #668 Błażej Gwiaździński
9 - #869 Jakub Haftek
10 - #211 Roland Misztal
11 - #183 Aleksander Gotkowski
12 - #770 Mateusz Fuczik
13 - #194 Krzysztof Wójcik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #710 Dawid Mordasiewicz
2 - #714 Patryk Kuleszo
3 - #201 Kacper Baklarz
4 - #54 Karol Orawiec
5 - #122 Jakub Wesołowski
7 - #120 Szymon Wójcik
8 - #668 Błażej Gwiaździński
9 - #869 Jakub Haftek
10 - #211 Roland Misztal
11 - #183 Aleksander Gotkowski
12 - #770 Mateusz Fuczik
13 - #194 Krzysztof Wójcik
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Dawid Mordasiewicz
START
11:05:34.500
ST3
2:25.460
11:22:47.570
-3.040
2:28.500
PKC1
12:15:04.350
ST4
3:38.010
12:20:07.090
+0.520
3:37.490
ST6
2:25.480
12:32:02.240
-0.950
2:26.430
ST5
12:34.480
12:47:36.100
+29.670
12:04.810
PKC2
13:25:03.550
ST7
3:35.230
13:29:46.940
+1.050
3:34.180
ST9
2:27.870
13:40:55.390
+6.720
2:21.150
ST8
11:49.550
13:56:50.870
+17.840
11:31.710
PKC3
14:35:04.780
ST10
3:34.290
14:39:37.760
-2.480
3:36.770
ST12
2:32.360
14:50:33.930
+12.690
2:19.670
ST11
11:51.140
15:08:03.690
+17.240
11:33.900
PKC4
15:45:05.900
ST13
3:36.550
15:49:54.220
+1.870
3:34.680
ST15
2:24.870
16:01:07.810
+6.310
2:18.560
ST14
11:44.370
16:17:54.940
-33.270
12:17.640
PKC5
16:55:04.920
ST16
3:35.850
16:59:41.400
+3.610
3:32.240
ST18
2:37.640
17:10:44.750
+20.290
2:17.350
ST17
11:56.180
17:27:15.830
+15.560
11:40.620
PFN
17:55:11.130
FINISH
18:08:33.200