https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Karting/ROK
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Finał
2017 | Karting
|
ROK CUP POLAND
I Seria
-
Toruń
, 22 kwietnia 2017
Lechosław Dudka
Macin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #212 Adrian Janicki
2 - #235 Adam Szydłowski
3 - #291 Mateusz Lenart
4 - #278 Filip Zagórski
5 - #203 Kacper Nadolski
6 - #204 Mateusz Bartosik
7 - #255 Mateusz Wollmann
8 - #248 Jan Południewski
9 - #215 Filip Konieczny
10 - #222 Antoni Grzegorz
11 - #288 Adam Micał
12 - #218 Marcel Warczyński
13 - #231 Mateusz Jerzyński
14 - #224 Franciszek Palmirski
15 - #283 Alan Lalak
16 - #285 Aleksander Klimaszewski
17 - #275 Michalina Sabaj
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #212 Adrian Janicki
2 - #235 Adam Szydłowski
3 - #291 Mateusz Lenart
4 - #278 Filip Zagórski
5 - #203 Kacper Nadolski
6 - #204 Mateusz Bartosik
7 - #255 Mateusz Wollmann
9 - #215 Filip Konieczny
10 - #222 Antoni Grzegorz
11 - #288 Adam Micał
12 - #218 Marcel Warczyński
13 - #231 Mateusz Jerzyński
14 - #224 Franciszek Palmirski
15 - #283 Alan Lalak
16 - #285 Aleksander Klimaszewski
17 - #275 Michalina Sabaj
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adrian Janicki
2.995
13:15:27.537
1
56.068
66.6
59.063
13:16:23.605
+1.848
54.220
2
54.264
68.8
1:53.327
13:17:17.869
+2.065
52.199
3
54.204
68.9
2:47.531
13:18:12.073
+2.149
52.055
4
53.188
70.2
3:40.719
13:19:05.261
+1.290
51.898
5
52.586
71.0
4:33.305
13:19:57.847
+0.896
51.690
6
53.134
70.3
5:26.439
13:20:50.981
+1.406
51.728
7
53.012
70.4
6:19.451
13:21:43.993
+1.035
51.977
8
53.196
70.2
7:12.647
13:22:37.189
+1.327
51.869
9
53.121
70.3
8:05.768
13:23:30.310
+0.444
52.677
10
54.096
69.0
8:59.864
13:24:24.406
+1.202
52.894
11
54.577
68.4
9:54.441
13:25:18.983
+0.573
54.004
12
54.611
68.4
10:49.052
13:26:13.594
-0.178
54.789
13
54.803
68.1
11:43.855
13:27:08.397
-0.516
55.319
14
53.394
69.9
12:37.249
13:28:01.791
-0.205
53.599
15
52.746
70.8
13:29.995
13:28:54.537
+0.332
52.414
16
52.126
71.6
14:22.121
13:29:46.663
+0.315
51.811