https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Finał
2017 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
II Seria
-
Słomczyn
, 29 kwietnia 2017
Lechosław Dudka
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #77 Maksymilian Obst
2 - #79 Jan Jóźwiak
3 - #21 Maciej Gładysz
4 - #99 Jonathan Madden
5 - #51 Szymon Szostak
6 - #23 Natalia Gładysz
7 - #86 Aleksander Wójcicki
8 - #65 Julia Obłój
9 - #46 Borys Rogala
10 - #80 Gustaw Wiśniewski
11 - #52 Łukasz Grabowski
12 - #50 Aleksander Matracki
13 - #87 Juliusz Ociepa
14 - #9 Karol Kamiński
15 - #22 Jakub Sosnowski
16 - #15 Anton Havrylets
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #77 Maksymilian Obst
2 - #79 Jan Jóźwiak
4 - #99 Jonathan Madden
5 - #51 Szymon Szostak
6 - #23 Natalia Gładysz
7 - #86 Aleksander Wójcicki
8 - #65 Julia Obłój
9 - #46 Borys Rogala
10 - #80 Gustaw Wiśniewski
11 - #52 Łukasz Grabowski
12 - #50 Aleksander Matracki
13 - #87 Juliusz Ociepa
14 - #9 Karol Kamiński
15 - #22 Jakub Sosnowski
16 - #15 Anton Havrylets
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maksymilian Obst
1.536
14:28:11.230
1
1:00.865
71.4
1:02.401
14:29:12.095
-0.187
1:01.052
2
59.522
73.1
2:01.923
14:30:11.617
+0.332
59.190
3
58.827
73.9
3:00.750
14:31:10.444
+0.065
58.762
4
59.131
73.5
3:59.881
14:32:09.575
-0.083
59.214
5
59.525
73.1
4:59.406
14:33:09.100
+0.146
59.379
6
1:00.036
72.4
5:59.442
14:34:09.136
-0.239
1:00.275
7
1:00.023
72.5
6:59.465
14:35:09.159
+0.754
59.269
8
59.099
73.6
7:58.564
14:36:08.258
-0.172
59.271
9
1:00.190
72.3
8:58.754
14:37:08.448
-0.005
1:00.195
10
59.096
73.6
9:57.850
14:38:07.544
-0.081
59.177