https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Karting/WSDiM
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Finał 2
2017 | Karting
|
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
II Runda
-
Bydgoszcz
, 23 września 2017
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #77 Maksymilian Obst
2 - #21 Maciej Gładysz
3 - #79 Jan Jóźwiak
4 - #23 Natalia Gładysz
5 - #99 Jonathan Madden
6 - #46 Borys Rogala
7 - #65 Julia Obłój
8 - #9 Karol Kamiński
9 - #88 Juliusz Ociepa
10 - #30 Wiktor Kołodziejski
11 - #11 Maksym Burczenik
12 - #45 Piotr Borowczyk
13 - #40 Jan Gierszewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #77 Maksymilian Obst
2 - #21 Maciej Gładysz
4 - #23 Natalia Gładysz
5 - #99 Jonathan Madden
6 - #46 Borys Rogala
7 - #65 Julia Obłój
8 - #9 Karol Kamiński
9 - #88 Juliusz Ociepa
10 - #30 Wiktor Kołodziejski
11 - #11 Maksym Burczenik
12 - #45 Piotr Borowczyk
13 - #40 Jan Gierszewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maksymilian Obst
1.435
15:31:25.048
1
1:03.642
57.5
1:05.077
15:32:28.690
+0.778
1:02.864
2
1:03.042
58.1
2:08.119
15:33:31.732
+1.697
1:01.345
3
1:02.373
58.7
3:10.492
15:34:34.105
+0.797
1:01.576
4
1:02.934
58.2
4:13.426
15:35:37.039
+1.448
1:01.486
5
1:02.401
58.7
5:15.827
15:36:39.440
+1.111
1:01.290
6
1:02.756
58.3
6:18.583
15:37:42.196
+1.394
1:01.362
7
1:02.746
58.3
7:21.329
15:38:44.942
+1.247
1:01.499
8
1:02.905
58.2
8:24.234
15:39:47.847
+1.447
1:01.458
9
1:02.830
58.3
9:27.064
15:40:50.677
+1.432
1:01.398
10
1:02.814
58.3
10:29.878
15:41:53.491
+1.163
1:01.651