https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Motocross/MP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX85 - Wyścig drugi
2017 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
I Runda
-
Sobieńczyce
, 7 maja 2017
Marcin Szanter
Paweł Kurajk
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #791 Anton Dyadichkin
2 - #505 Wiktor Małecki
3 - #21 Olaf Włodarczak
4 - #46 Maksymilian Chwalik
5 - #131 Damian Zdunek
6 - #407 Jurand Kuśmierczyk
7 - #84 Jakub Kowalski
8 - #212 Kamil Maślanka
9 - #292 Wiktor Rafalski
10 - #800 Filip Rogowski
11 - #70 Igor Lemańczyk
12 - #15 Jan Santus
13 - #64 Mateusz Szafrański
14 - #10 Jan Gołąbek
15 - #132 Mikołaj Białecki
16 - #342 Maciej Krajewski
17 - #163 Maksymilian Dąbrowski
18 - #22 Wiktor Sobiech
19 - #14 Franciszek Rusocki
20 - #155 Filip Grot
21 - #60 Nikodem Płoszaj
22 - #565 Łukasz Ryczek
23 - #351 Oskar Szulc
24 - #288 Franciszek Grzegorczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #791 Anton Dyadichkin
2 - #505 Wiktor Małecki
3 - #21 Olaf Włodarczak
4 - #46 Maksymilian Chwalik
5 - #131 Damian Zdunek
6 - #407 Jurand Kuśmierczyk
7 - #84 Jakub Kowalski
8 - #212 Kamil Maślanka
9 - #292 Wiktor Rafalski
11 - #70 Igor Lemańczyk
12 - #15 Jan Santus
13 - #64 Mateusz Szafrański
14 - #10 Jan Gołąbek
15 - #132 Mikołaj Białecki
16 - #342 Maciej Krajewski
17 - #163 Maksymilian Dąbrowski
18 - #22 Wiktor Sobiech
19 - #14 Franciszek Rusocki
20 - #155 Filip Grot
21 - #60 Nikodem Płoszaj
22 - #565 Łukasz Ryczek
23 - #351 Oskar Szulc
24 - #288 Franciszek Grzegorczyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Anton Dyadichkin
1
2:34.582
16:56:41.222
2
2:20.150
42.1
4:54.732
16:59:01.372
+14.520
2:05.630
3
2:21.773
41.6
7:16.505
17:01:23.145
+18.988
2:02.785
4
2:19.295
42.4
9:35.800
17:03:42.440
+14.416
2:04.879
5
2:20.819
41.9
11:56.619
17:06:03.259
+15.766
2:05.053
6
2:21.401
41.8
14:18.020
17:08:24.660
+16.787
2:04.614
7
2:22.005
41.6
16:40.025
17:10:46.665
+18.024
2:03.981
8
2:22.943
41.3
19:02.968
17:13:09.608
+17.986
2:04.957
9
2:24.213
40.9
21:27.181
17:15:33.821
+17.226
2:06.987
10
2:23.417
41.2
23:50.598
17:17:57.238
+18.440
2:04.977
11
2:26.351
40.3
26:16.949
17:20:23.589
+14.629
2:11.722