https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Motocross/MP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX85 - Wyścig pierwszy
2017 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
I Runda
-
Sobieńczyce
, 7 maja 2017
Marcin Szanter
Paweł Kurajk
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #21 Olaf Włodarczak
2 - #505 Wiktor Małecki
3 - #131 Damian Zdunek
4 - #791 Anton Dyadichkin
5 - #46 Maksymilian Chwalik
6 - #132 Mikołaj Białecki
7 - #84 Jakub Kowalski
8 - #407 Jurand Kuśmierczyk
9 - #22 Wiktor Sobiech
10 - #212 Kamil Maślanka
11 - #64 Mateusz Szafrański
12 - #292 Wiktor Rafalski
13 - #70 Igor Lemańczyk
14 - #800 Filip Rogowski
15 - #10 Jan Gołąbek
16 - #288 Franciszek Grzegorczyk
17 - #342 Maciej Krajewski
18 - #163 Maksymilian Dąbrowski
19 - #14 Franciszek Rusocki
20 - #60 Nikodem Płoszaj
21 - #155 Filip Grot
22 - #565 Łukasz Ryczek
23 - #351 Oskar Szulc
24 - #112 Mikołaj Świętochowski
25 - #442 Aleksander Świrczak
26 - #15 Jan Santus
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #21 Olaf Włodarczak
2 - #505 Wiktor Małecki
3 - #131 Damian Zdunek
4 - #791 Anton Dyadichkin
5 - #46 Maksymilian Chwalik
6 - #132 Mikołaj Białecki
8 - #407 Jurand Kuśmierczyk
9 - #22 Wiktor Sobiech
10 - #212 Kamil Maślanka
11 - #64 Mateusz Szafrański
12 - #292 Wiktor Rafalski
13 - #70 Igor Lemańczyk
14 - #800 Filip Rogowski
15 - #10 Jan Gołąbek
16 - #288 Franciszek Grzegorczyk
17 - #342 Maciej Krajewski
18 - #163 Maksymilian Dąbrowski
19 - #14 Franciszek Rusocki
20 - #60 Nikodem Płoszaj
21 - #155 Filip Grot
22 - #565 Łukasz Ryczek
23 - #351 Oskar Szulc
24 - #112 Mikołaj Świętochowski
25 - #442 Aleksander Świrczak
26 - #15 Jan Santus
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Olaf Włodarczak
1
2:26.503
13:49:03.020
2
2:11.189
45.0
4:37.692
13:51:14.209
+5.853
2:05.336
3
2:12.304
44.6
6:49.996
13:53:26.513
+7.571
2:04.733
4
2:12.904
44.4
9:02.900
13:55:39.417
+9.794
2:03.110
5
2:12.577
44.5
11:15.477
13:57:51.994
+8.681
2:03.896
6
2:10.621
45.2
13:26.098
14:00:02.615
+6.015
2:04.606
7
2:10.280
45.3
15:36.378
14:02:12.895
+7.303
2:02.977
8
2:09.486
45.6
17:45.864
14:04:22.381
+3.677
2:05.809
9
2:10.173
45.4
19:56.037
14:06:32.554
+6.754
2:03.419
10
2:10.092
45.4
22:06.129
14:08:42.646
+4.739
2:05.353
11
2:11.905
44.8
24:18.034
14:10:54.551
+5.525
2:06.380
12
2:14.675
43.8
26:32.709
14:13:09.226
+3.969
2:10.706