https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Motocross/MP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2017 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
VI Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 6 sierpnia 2017
Daniel Szwemin
Jarosław Piwnicki
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #991 Szymon Staszkiewicz
2 - #501 Maciej Więckowski
3 - #774 Vitaliy Makhnou
4 - #176 Karol Kruszyński
5 - #385 Igor Zienkiewicz
6 - #22 Michał Krech
7 - #40 Dariusz Rapacz
8 - #933 Damian Kojs
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #52 Mateusz Kołodziejak
11 - #226 Dawid Kosiński
12 - #138 Konrad Góralczyk
13 - #155 Jakub Galiński
14 - #88 Karol Kałużny
15 - #474 Erwin Barszczewski
16 - #12 Maksymilian Malinowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #501 Maciej Więckowski
3 - #774 Vitaliy Makhnou
4 - #176 Karol Kruszyński
5 - #385 Igor Zienkiewicz
6 - #22 Michał Krech
7 - #40 Dariusz Rapacz
8 - #933 Damian Kojs
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #52 Mateusz Kołodziejak
11 - #226 Dawid Kosiński
12 - #138 Konrad Góralczyk
13 - #155 Jakub Galiński
14 - #88 Karol Kałużny
15 - #474 Erwin Barszczewski
16 - #12 Maksymilian Malinowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
1:44.518
17:49:22.042
2
1:54.855
49.5
3:39.373
17:51:16.897
3
1:54.460
49.7
5:33.833
17:53:11.357
4
1:56.513
48.8
7:30.346
17:55:07.870
5
1:55.783
49.1
9:26.129
17:57:03.653
6
1:55.170
49.4
11:21.299
17:58:58.823
7
1:55.606
49.2
13:16.905
18:00:54.429
8
1:56.150
49.0
15:13.055
18:02:50.579
9
1:57.247
48.5
17:10.302
18:04:47.826
10
1:55.736
49.1
19:06.038
18:06:43.562
11
1:56.533
48.8
21:02.571
18:08:40.095
12
1:55.383
49.3
22:57.954
18:10:35.478
13
1:56.715
48.7
24:54.669
18:12:32.193