https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Motocross/MSPD
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig drugi
2017 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
II Runda
-
Ostrowiec Świętokrzyski
, 30 kwietnia 2017
Grzegorz Rybus
Tomasz Kosiak
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Dariusz Rapacz
2 - #52 Mateusz Kołodziejak
3 - #99 Witold Natkaniec
4 - #120 Szymon Wójcik
5 - #602 Klaudiusz Górny
6 - #197 Kacper Zięba
7 - #43 Jakub Śniady
8 - #191 Paweł Misiarz
9 - #337 Maciej Posłowski
10 - #247 Konrad Szczepanek
11 - #22 Maksymilian Malinowski
12 - #400 Jakub Pawłowski
13 - #113 Michał Musiał
14 - #414 Jakub Gutowski
15 - #417 Remigiusz Rutka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Dariusz Rapacz
2 - #52 Mateusz Kołodziejak
3 - #99 Witold Natkaniec
4 - #120 Szymon Wójcik
5 - #602 Klaudiusz Górny
6 - #197 Kacper Zięba
7 - #43 Jakub Śniady
8 - #191 Paweł Misiarz
9 - #337 Maciej Posłowski
11 - #22 Maksymilian Malinowski
12 - #400 Jakub Pawłowski
13 - #113 Michał Musiał
14 - #414 Jakub Gutowski
15 - #417 Remigiusz Rutka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dariusz Rapacz
24.618
16:50:51.992
1
2:05.383
43.1
2:30.001
16:52:57.375
+16.319
1:49.064
2
2:02.957
43.9
4:32.958
16:55:00.332
+14.671
1:48.286
3
2:04.399
43.4
6:37.357
16:57:04.731
+14.342
1:50.057
4
2:06.812
42.6
8:44.169
16:59:11.543
+20.177
1:46.635
5
2:04.281
43.4
10:48.450
17:01:15.824
+16.170
1:48.111
6
2:16.045
39.7
13:04.495
17:03:31.869
+28.680
1:47.365
7
2:09.960
41.6
15:14.455
17:05:41.829
+19.191
1:50.769
8
2:13.532
40.4
17:27.987
17:07:55.361
+24.589
1:48.943
9
2:07.589
42.3
19:35.576
17:10:02.950
+18.436
1:49.153
10
2:02.996
43.9
21:38.572
17:12:05.946
+11.159
1:51.837