https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/PitBike/PP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
PitBike MRF - Trening oficjalny I
2017 | PitBike
|
Puchar Polski
IV Runda Supermoto
-
Koszalin
, 22 lipca 2017
Roman Chodorowski
Paweł Mellen
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #95 Mateusz Wąsowski
2 - #113 Filip Janus
3 - #707 Patryk Stankiewicz
4 - #9 Krzysztof Ziętara
5 - #299 Sławomir Bławat
6 - #125 Kacper Prusak
7 - #41 Maciej Merchel
8 - #89 Adrian Zieliński
9 - #110 Przemyslaw BARON
10 - #74 Remigiusz Prus
11 - #102 Konrad Wilczyński
12 - #33 Adam Noculak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #95 Mateusz Wąsowski
2 - #113 Filip Janus
3 - #707 Patryk Stankiewicz
4 - #9 Krzysztof Ziętara
5 - #299 Sławomir Bławat
6 - #125 Kacper Prusak
7 - #41 Maciej Merchel
8 - #89 Adrian Zieliński
9 - #110 Przemyslaw BARON
11 - #102 Konrad Wilczyński
12 - #33 Adam Noculak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mateusz Wąsowski
2.164
11:30:41.456
1
1:08.978
46.4
1:11.142
11:31:50.434
+12.962
56.016
2
1:05.492
48.9
2:16.634
11:32:55.926
+10.162
55.330
3
1:05.112
49.2
3:21.746
11:34:01.038
+9.846
55.266
4
1:04.302
49.8
4:26.048
11:35:05.340
+9.150
55.152
5
1:04.668
49.5
5:30.716
11:36:10.008
+8.350
56.318
6
1:03.429
50.5
6:34.145
11:37:13.437
+8.589
54.840
7
1:03.088
50.8
7:37.233
11:38:16.525
+6.806
56.282
8
1:02.490
51.3
8:39.723
11:39:19.015
+6.034
56.456
9
1:02.897
50.9
9:42.620
11:40:21.912
+7.127
55.770
10
1:02.633
51.2
10:45.253
11:41:24.545
11
1:02.495
51.3
11:47.748
11:42:27.040
12
1:01.763
51.9
12:49.511
11:43:28.803
13
1:01.046
52.5
13:50.557
11:44:29.849
14
1:01.597
52.0
14:52.154
11:45:31.446