https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/PitBike/PP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
PitBike MRF - Trening oficjalny I
2017 | PitBike
|
Puchar Polski
VII Runda Supermoto
-
Bydgoszcz
, 2 września 2017
Bartosz Zwolanowski
Andrzej Moch
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #95 Mateusz Wąsowski
2 - #113 Filip Janus
3 - #707 Patryk Stankiewicz
4 - #299 Sławomir Bławat
5 - #21 Piotr Romejko
6 - #15 Daria Leba
7 - #36 Michał Budziaszek
8 - #94 Dominik Ziętara
9 - #102 Konrad Wilczyński
10 - #125 Kacper Prusak
11 - #33 Adam Noculak
12 - #74 Remigiusz Prus
13 - #119 Aleksandra TURNO
14 - #253 Oliwia Rosińska
15 - #97 Martyna Dynasińska
16 - #11 Filip TURNO
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #113 Filip Janus
3 - #707 Patryk Stankiewicz
4 - #299 Sławomir Bławat
5 - #21 Piotr Romejko
6 - #15 Daria Leba
7 - #36 Michał Budziaszek
8 - #94 Dominik Ziętara
9 - #102 Konrad Wilczyński
10 - #125 Kacper Prusak
11 - #33 Adam Noculak
12 - #74 Remigiusz Prus
13 - #119 Aleksandra TURNO
14 - #253 Oliwia Rosińska
15 - #97 Martyna Dynasińska
16 - #11 Filip TURNO
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
7.212
10:40:25.844
1
1:09.144
41.7
1:16.356
10:41:34.988
2
1:03.775
45.2
2:20.131
10:42:38.763
3
1:00.725
47.4
3:20.856
10:43:39.488
4
59.112
48.7
4:19.968
10:44:38.600
5
58.375
49.3
5:18.343
10:45:36.975
6
58.603
49.1
6:16.946
10:46:35.578
7
58.186
49.5
7:15.132
10:47:33.764
8
58.619
49.1
8:13.751
10:48:32.383
9
57.059
50.5
9:10.810
10:49:29.442
10
57.387
50.2
10:08.197
10:50:26.829
11
56.818
50.7
11:05.015
10:51:23.647
12
57.450
50.1
12:02.465
10:52:21.097