https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Wy%C5%9Bcigi/PP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Youngtimer 500 - Wyścig pierwszy
2017 | Wyścigi
|
Puchar Polski
V Runda Classic
-
Pszczółki
, 23 września 2017
Anna Smorczewska
Paweł Mellen
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #C69 Łukasz Tabor
2 - #C10 Tomasz Jagielski
3 - #C65 Kamil Lewandowski
4 - #C46 Dariusz Pająk
5 - #C666 Maciej WOJTOWICZ
6 - #C99 Tomasz Skrzeczkowski
7 - #C29 Krzysztof Dzikowski
8 - #C78 Daniel Kiński
9 - #C4 Mariusz Wierzbicki
10 - #B46 Michał Ćwiertnia
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #C10 Tomasz Jagielski
3 - #C65 Kamil Lewandowski
4 - #C46 Dariusz Pająk
5 - #C666 Maciej WOJTOWICZ
6 - #C99 Tomasz Skrzeczkowski
7 - #C29 Krzysztof Dzikowski
8 - #C78 Daniel Kiński
9 - #C4 Mariusz Wierzbicki
10 - #B46 Michał Ćwiertnia
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
2.863
15:38:00.352
1
1:03.661
59.2
1:06.524
15:39:04.013
2
58.880
64.0
2:05.404
15:40:02.893
3
58.198
64.8
3:03.602
15:41:01.091
4
59.241
63.6
4:02.843
15:42:00.332
5
1:00.985
61.8
5:03.828
15:43:01.317
6
58.988
63.9
6:02.816
15:44:00.305
7
59.069
63.8
7:01.885
15:44:59.374
8
58.702
64.2
8:00.587
15:45:58.076
9
59.342
63.5
8:59.929
15:46:57.418
10
1:01.068
61.7
10:00.997
15:47:58.486