https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Hobby - Wyścig drugi
2023 | Cross Country
|
Puchar Polski
I i II Runda
-
Głogów
, 25 - 26 marca 2023
Bogusław Janicki
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #26 Maciej RĘKOŚ
2 - #232 Piotr ŚWIĄTEK
3 - #198 Emil LESZCZAK
4 - #471 Damian ŚWITAŁA
5 - #251 Szymon WIŚNIEWSKI
6 - #301 Jacek KOŁODZIEJCZYK
7 - #167 Dawid KOŁODZIEJ
8 - #78 Grzegorz PAŁCZYŃSKI
9 - #970 Michał RAUBE
10 - #19 Łukasz MIELCAREK
11 - #809 Przemysław PRYFER
12 - #164 Tomasz CHROŚNIAK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #26 Maciej RĘKOŚ
2 - #232 Piotr ŚWIĄTEK
3 - #198 Emil LESZCZAK
4 - #471 Damian ŚWITAŁA
5 - #251 Szymon WIŚNIEWSKI
7 - #167 Dawid KOŁODZIEJ
8 - #78 Grzegorz PAŁCZYŃSKI
9 - #970 Michał RAUBE
10 - #19 Łukasz MIELCAREK
11 - #809 Przemysław PRYFER
12 - #164 Tomasz CHROŚNIAK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej RĘKOŚ
3:15.837
11:36:51.434
1
10:46.932
44.5
14:02.769
11:47:38.366
+28.227
10:18.705
2
10:29.604
45.7
24:32.373
11:58:07.970
+1:04.906
9:24.698
3
10:27.213
45.9
34:59.586
12:08:35.183
+52.844
9:34.369
4
10:19.990
46.5
45:19.576
12:18:55.173
+0.235
10:19.755
5
10:16.888
46.7
55:36.464
12:29:12.061
+54.628
9:22.260
6
11:02.512
43.5
1:06:38.976
12:40:14.573
+1:25.845
9:36.667
7
10:10.279
47.2
1:16:49.255
12:50:24.852
+28.695
9:41.584
8
10:20.837
46.4
1:27:10.092
13:00:45.689
+54.776
9:26.061
9
10:40.842
44.9
1:37:50.934
13:11:26.531
-10.254
10:51.096