https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig drugi
2023 | Cross Country
|
Puchar Polski
V i VI Runda
-
Wrocław
, 6 - 7 maja 2023
Andrzej Nalepka
Bogusław Janicki
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
L. p.
Zawodnik
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Meta
1
Konrad WĄSOWSKI (387)
387
387
235
347
387
69
305
814
814
145
2
Kamil GRYZIO (636)
636
636
69
516
347
636
235
251
251
636
3
Szymon WIŚNIEWSKI (251)
251
145
636
814
893
387
69
90
90
4
Mateusz MUNIAK (814)
814
893
516
251
516
347
347
305
305
5
Robert SZEMRYK (516)
516
347
893
90
814
893
893
235
893
6
Mateusz GAWLIK (145)
145
516
347
305
251
516
516
69
516
7
Tomasz BARTOSZUK (893)
893
251
251
235
90
814
814
8
Szymon RYDZIO (235)
235
814
814
69
305
251
251
9
Karol POPKO (90)
90
90
90
235
90
90
10
Karol RYDZIO (305)
305
305
305
69
305
11
Michał ŁASZEWSKI (69)
69
235
235
12
Michał BYCZYNSKI (347)
347
69