https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2023 | Cross Country
|
Puchar Polski
VII i VIII Runda
-
Czerniejew
, 26 - 27 sierpnia 2023
Marian Dąbrowski
Mirosław Pleskot
Łukasz Łysiak
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #38 Franciszek POKUSA
2 - #919 Mateusz STOLARSKI
3 - #94 Kacper CEBEREK
4 - #125 Marcel CYMARA
5 - #156 Maciej MICHALAK
6 - #50 Igor GŁOWACKI
7 - #71 Oliwier POLOCZEK
8 - #555 Eryk RYDZ
9 - #216 Mateusz LEŚNIEWSKI
10 - #290 Mateusz TOMASZEWSKI
NU - #299 Mateusz RARAK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #38 Franciszek POKUSA
2 - #919 Mateusz STOLARSKI
3 - #94 Kacper CEBEREK
4 - #125 Marcel CYMARA
6 - #50 Igor GŁOWACKI
7 - #71 Oliwier POLOCZEK
8 - #555 Eryk RYDZ
9 - #216 Mateusz LEŚNIEWSKI
10 - #290 Mateusz TOMASZEWSKI
NU - #299 Mateusz RARAK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Franciszek POKUSA
2:01.920
12:47:36.748
1
9:16.605
45.3
11:18.525
12:56:53.353
+11.715
9:04.890
2
9:08.003
46.0
20:26.528
13:06:01.356
-16.285
9:24.288
3
9:37.267
43.7
30:03.795
13:15:38.623
+34.888
9:02.379
4
9:32.281
44.0
39:36.076
13:25:10.904
-11.755
9:44.036
5
9:45.309
43.1
49:21.385
13:34:56.213
+37.573
9:07.736
6
10:24.650
40.3
59:46.035
13:45:20.863
+1:01.947
9:22.703
7
10:32.648
39.8
1:10:18.683
13:55:53.511
+1:00.958
9:31.690
8
10:10.052
41.3
1:20:28.735
14:06:03.563
+58.323
9:11.729
9
10:10.530
41.3
1:30:39.265
14:16:14.093
+56.431
9:14.099