https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Karting/Inne
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Formuła C - Trening oficjalny I
2023 | Karting
|
Pozostałe
RETRO KART - Formuła C
-
Słomczyn
, 29 - 30 lipca 2023
Michał Fijałkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #69 Mariusz SZYMCZAK
2 - #169 Dominik LISOWSKI
3 - #577 Marcin KŁODA
4 - #8 Robert CHILCZUK
5 - #29 Michał NIEDOPAD
6 - #85 Marek OBRĘBSKI
7 - #76 Marcin FILIPOWICZ
8 - #23 Cezary ROSZKOWSKI
9 - #11 Łukasz BUTOWSKI
10 - #64 Adam KIEŁKIEWICZ
11 - #7 Grzegorz LISOWSKI
12 - #27 Piotr TOMAŚ
13 - #28 Eugeniusz WIESIEŁOWSKI
14 - #75 Marcin RAFAŁOWICZ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #69 Mariusz SZYMCZAK
2 - #169 Dominik LISOWSKI
3 - #577 Marcin KŁODA
4 - #8 Robert CHILCZUK
5 - #29 Michał NIEDOPAD
6 - #85 Marek OBRĘBSKI
7 - #76 Marcin FILIPOWICZ
8 - #23 Cezary ROSZKOWSKI
9 - #11 Łukasz BUTOWSKI
10 - #64 Adam KIEŁKIEWICZ
11 - #7 Grzegorz LISOWSKI
12 - #27 Piotr TOMAŚ
13 - #28 Eugeniusz WIESIEŁOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mariusz SZYMCZAK
1:21.647
13:52:10.733
1
1:06.433
65.5
2:28.080
13:53:17.166
+12.648
53.785
2
1:08.535
63.5
3:36.615
13:54:25.701
+15.548
52.987
3
1:13.036
59.5
4:49.651
13:55:38.737
+18.445
54.591