https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Karting/KMP
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior ROK GP - Trening oficjalny I
2023 | Karting
|
Kartingowe Mistrzostwa Polski
III Runda
-
Poznań
, 26 - 27 sierpnia 2023
Michał Fijałkowski
Maksymilian Michalski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #208 Jan PRZYROWSKI
2 - #205 Kacper NADOLSKI
3 - #201 Jakub RAJSKI
4 - #227 Oliwier KOBIELA
5 - #228 Maksymilian ANGELARD
6 - #203 Piotr ORZECHOWSKI
7 - #499 Antoni BAL
8 - #280 Aleks GRZEGRZÓŁKA
9 - #267 Jan WĄŻ-AMBROŻEWICZ
10 - #444 Alicja OLESIŃSKA
11 - #261 Ewa BANACH
12 - #277 Mikołaj KANIA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #208 Jan PRZYROWSKI
2 - #205 Kacper NADOLSKI
3 - #201 Jakub RAJSKI
4 - #227 Oliwier KOBIELA
5 - #228 Maksymilian ANGELARD
7 - #499 Antoni BAL
8 - #280 Aleks GRZEGRZÓŁKA
9 - #267 Jan WĄŻ-AMBROŻEWICZ
10 - #444 Alicja OLESIŃSKA
11 - #261 Ewa BANACH
12 - #277 Mikołaj KANIA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan PRZYROWSKI
53.161
11:34:15.466
1
56.264
96.6
1:49.425
11:35:11.730
+0.133
56.131
2
54.395
99.9
2:43.820
11:36:06.125
-0.147
54.542
3
53.108
102.3
3:36.928
11:36:59.233
+0.261
52.847
4
52.920
102.7
4:29.848
11:37:52.153
+0.950
51.970
5
51.880
104.7
5:21.728
11:38:44.033
+0.286
51.594
6
53.977
100.6
6:15.705
11:39:38.010
+2.727
51.250
7
51.833
104.8
7:07.538
11:40:29.843
+0.755
51.078
8
51.730
105.0
7:59.268
11:41:21.573
+1.010
50.720