https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Karting/ROK
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Trening dowolny
2023 | Karting
|
ROK CUP POLAND
III Runda
-
Bydgoszcz
, 12 - 13 maja 2023
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #606 Marek ŁAGAN
2 - #610 Błażej KOSTRZEWA
3 - #644 Mateusz WAL
4 - #675 Franciszek BAL
5 - #607 Jan MICHAŁECZKO
6 - #696 Mikołaj GAWLIKOWSKI
7 - #697 Dawid TYNDEL
8 - #695 Miłosz SMUK
9 - #678 Adrian POTĘPA
10 - #671 Nikodem OSIECKI
11 - #616 Kacper KLUK
12 - #604 Stanisław GRABOWSKI
13 - #669 Michał ZAJĄC
14 - #672 Jan CHOJNACKI
15 - #690 Michał KWAŚNIK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #606 Marek ŁAGAN
2 - #610 Błażej KOSTRZEWA
3 - #644 Mateusz WAL
4 - #675 Franciszek BAL
5 - #607 Jan MICHAŁECZKO
6 - #696 Mikołaj GAWLIKOWSKI
8 - #695 Miłosz SMUK
9 - #678 Adrian POTĘPA
10 - #671 Nikodem OSIECKI
11 - #616 Kacper KLUK
12 - #604 Stanisław GRABOWSKI
13 - #669 Michał ZAJĄC
14 - #672 Jan CHOJNACKI
15 - #690 Michał KWAŚNIK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marek ŁAGAN
9.686
8:14:17.687
1
56.207
65.1
1:05.893
8:15:13.894
-3.068
59.275
2
51.401
71.2
1:57.294
8:16:05.295
-4.907
56.308
3
50.443
72.6
2:47.737
8:16:55.738
-2.683
53.126
4
50.300
72.8
3:38.037
8:17:46.038
-1.716
52.016
5
49.600
73.8
4:27.637
8:18:35.638
-1.953
51.553
6
49.140
74.5
5:16.777
8:19:24.778
-0.346
49.486
7
49.746
73.6
6:06.523
8:20:14.524
+0.904
48.842
8
49.399
74.1
6:55.922
8:21:03.923
+0.531
48.868
9
49.191
74.4
7:45.113
8:21:53.114
+0.364
48.827
10
49.506
74.0
8:34.619
8:22:42.620
+0.724
48.782
11
49.577
73.8
9:24.196
8:23:32.197
+0.947
48.630
12
49.783
73.5
10:13.979
8:24:21.980
+1.188
48.595
13
50.185
73.0
11:04.164
8:25:12.165
+1.587
48.598
14
49.020
74.7
11:53.184
8:26:01.185
+0.441
48.579
15
49.006
74.7
12:42.190
8:26:50.191