https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Wyścig pierwszy
2023 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IV Runda
-
Třinec
, 1 - 2 lipca 2023
Bartosz Czarkowski
Maksymilian Michalski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Pola startowe
Decyzje
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #319 Tomasz IBSEN
2 - #345 Piotr BOROWCZYK
3 - #351 Filip NIEWIADOMSKI
4 - #309 Karol KAMIŃSKI
5 - #397 Kacper TUROBOYSKI
6 - #355 Wiktoria KULESZA
7 - #370 Karol KALISZ
8 - #320 Dominik ZIEMSKI
9 - #399 Juliusz PĄTKIEWICZ
10 - #302 Bartłomiej STĘPIEŃ
11 - #313 Laura ŁABAN
WK - #334 Karol KRÓL
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #319 Tomasz IBSEN
2 - #345 Piotr BOROWCZYK
3 - #351 Filip NIEWIADOMSKI
5 - #397 Kacper TUROBOYSKI
6 - #355 Wiktoria KULESZA
7 - #370 Karol KALISZ
8 - #320 Dominik ZIEMSKI
9 - #399 Juliusz PĄTKIEWICZ
10 - #302 Bartłomiej STĘPIEŃ
11 - #313 Laura ŁABAN
WK - #334 Karol KRÓL
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz IBSEN
0.694
16:03:04.826
1
58.008
76.6
58.702
16:04:02.834
+1.360
56.648
2
57.100
77.8
1:55.802
16:04:59.934
+1.471
55.629
3
56.102
79.2
2:51.904
16:05:56.036
+0.544
55.558
4
55.942
79.4
3:47.846
16:06:51.978
+0.465
55.477
5
55.907
79.5
4:43.753
16:07:47.885
+0.205
55.702
6
55.934
79.4
5:39.687
16:08:43.819
+0.366
55.568
7
56.004
79.3
6:35.691
16:09:39.823
+0.432
55.572
8
55.925
79.4
7:31.616
16:10:35.748
+0.378
55.547
9
55.918
79.4
8:27.534
16:11:31.666
+0.371
55.547
10
55.973
79.4
9:23.507
16:12:27.639
+0.403
55.570
11
55.993
79.3
10:19.500
16:13:23.632
+0.372
55.621
12
56.085
79.2
11:15.585
16:14:19.717
+0.563
55.522
13
55.998
79.3
12:11.583
16:15:15.715
+0.412
55.586
14
56.149
79.1
13:07.732
16:16:11.864
+0.294
55.855