https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig trzeci
2023 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
VII Runda
-
Stary Kisielin
, 21 - 22 października 2023
Bartosz Czarkowski
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Decyzje
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #279 Franciszek CEGIELSKI
2 - #285 Franciszek SULIMA
3 - #284 Jan STENCEL
4 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
5 - #278 Marcel RUDNICKI
6 - #222 Aleksander MROZIK
7 - #277 Szymon MAJEWSKI
8 - #267 Maksymilian LUPA
9 - #223 Nikodem PIĄTEK
10 - #204 Kacper SITKO
11 - #211 Oliwier CHŁOPEK
12 - #288 Maksymilian NOWAK
13 - #239 Borys BŁASZCZYK
14 - #201 Alan KLUZA
15 - #208 Amelia WYSZOMIRSKA
16 - #200 Milan SKONECZNY
17 - #258 Marcel CZAPLA
18 - #212 Jakub KIWALSKI
WK - #269 Michal SOLTYS
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #279 Franciszek CEGIELSKI
2 - #285 Franciszek SULIMA
3 - #284 Jan STENCEL
4 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
5 - #278 Marcel RUDNICKI
6 - #222 Aleksander MROZIK
7 - #277 Szymon MAJEWSKI
8 - #267 Maksymilian LUPA
10 - #204 Kacper SITKO
11 - #211 Oliwier CHŁOPEK
12 - #288 Maksymilian NOWAK
13 - #239 Borys BŁASZCZYK
14 - #201 Alan KLUZA
15 - #208 Amelia WYSZOMIRSKA
16 - #200 Milan SKONECZNY
17 - #258 Marcel CZAPLA
18 - #212 Jakub KIWALSKI
WK - #269 Michal SOLTYS
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Franciszek CEGIELSKI
4.257
10:34:04.394
1
1:02.634
59.9
1:06.891
10:35:07.028
+6.251
56.383
2
58.325
64.3
2:05.216
10:36:05.353
+2.835
55.490
3
57.506
65.2
3:02.722
10:37:02.859
+2.212
55.294
4
57.283
65.5
4:00.005
10:38:00.142
+1.674
55.609
5
57.097
65.7
4:57.102
10:38:57.239
+1.761
55.336
6
57.667
65.0
5:54.769
10:39:54.906
+2.480
55.187
7
57.465
65.3
6:52.234
10:40:52.371
+2.334
55.131
8
57.077
65.7
7:49.311
10:41:49.448
+1.896
55.181
9
57.319
65.4
8:46.630
10:42:46.767
+2.061
55.258
10
57.507
65.2
9:44.137
10:43:44.274
+2.288
55.219
11
57.509
65.2
10:41.646
10:44:41.783
+2.225
55.284
12
57.738
65.0
11:39.384
10:45:39.521
+2.363
55.375
13
57.214
65.6
12:36.598
10:46:36.735
+1.605
55.609
14
58.577
64.0
13:35.175
10:47:35.312
+2.555
56.022