https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX BiC - Wyścig pierwszy
2023 | Motocross
|
Pozostałe
Zawody o Puchar Burmistrza Nekli
-
Nekla
, 19 sierpnia 2023
Paweł Kurajk
Maciej Szczuciński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki oficjalne
Wyniki
Pola startowe
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #252 Wojciech BORKOWSKI
2 - #94 Krystian NOWACKI
3 - #344 Tomasz STELMASZYK
4 - #390 Michał SOBCZYK
5 - #22 Kamil JAROMIN
6 - #963 Adam DŁUGOSZ
7 - #777 Jakub ZIÓŁKOWSKI
8 - #273 Wojciech SKRODZKI
9 - #555 Michał ŁASZCZYK
10 - #43 Damian GRABOWSKI
11 - #711 Bartłomiej KOTLARZ
12 - #135 Jakub GABRYCH
13 - #210 Wiktor WAWRZYNIAK
14 - #118 Piotr PAPROCKI
15 - #89 Karol ENGLERT
16 - #11 Grzegorz RATAJCZAK
17 - #267 Jakub JAKUBOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #252 Wojciech BORKOWSKI
3 - #344 Tomasz STELMASZYK
4 - #390 Michał SOBCZYK
5 - #22 Kamil JAROMIN
6 - #963 Adam DŁUGOSZ
7 - #777 Jakub ZIÓŁKOWSKI
8 - #273 Wojciech SKRODZKI
9 - #555 Michał ŁASZCZYK
10 - #43 Damian GRABOWSKI
11 - #711 Bartłomiej KOTLARZ
12 - #135 Jakub GABRYCH
13 - #210 Wiktor WAWRZYNIAK
14 - #118 Piotr PAPROCKI
15 - #89 Karol ENGLERT
16 - #11 Grzegorz RATAJCZAK
17 - #267 Jakub JAKUBOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wojciech BORKOWSKI
14:55:02.472
15.707
15:00:14.085
1
1:49.254
51.1
2:04.961
15:02:03.339
-1.109
1:50.363
2
1:43.247
54.0
3:48.208
15:03:46.586
-2.142
1:45.389
3
1:42.428
54.5
5:30.636
15:05:29.014
-0.660
1:43.088
4
1:44.245
53.5
7:14.881
15:07:13.259
+1.911
1:42.334
5
1:42.796
54.3
8:57.677
15:08:56.055
+0.766
1:42.030
6
1:42.827
54.3
10:40.504
15:10:38.882
-0.463
1:43.290
7
1:43.058
54.1
12:23.562
15:12:21.940
-1.305
1:44.363
8
1:44.097
53.6
14:07.659
15:14:06.037
+1.766
1:42.331
9
1:43.661
53.8
15:51.320
15:15:49.698
+1.022
1:42.639
10
1:45.679
52.8
17:36.999
15:17:35.377
+2.180
1:43.499
11
1:47.032
52.1
19:24.031
15:19:22.409
+3.943
1:43.089