https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Motocross/ME
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX WOMEN - Wyścig kwalifikacyjny
2023 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
Motocross European Championships, North Europe Zone & EMX Women
-
Šiauliai (Lithuania)
, 27 - 28 maja 2023
Peter Hansen
Robertas Dauderys
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #401 Lotte VAN DRUNEN
2 - #612 Mathea SELEBO
3 - #111 Anne BORCHERS
4 - #310 Lucy BARKER
5 - #118 Adrija SKUDUTYTE
6 - #153 Barbara AAGAARD ANDERSEN
7 - #699 Elena KAPSAMER
8 - #775 Alexandra MASSURY
9 - #203 Camille VIAUD
10 - #587 Tyra BÄCKSTRÖM
11 - #78 Elsa ANDERSSON LÖF
12 - #509 Oda TONDERSEN
13 - #850 Moa HAMMERBOM
14 - #374 Sofia SCHOU
15 - #41 Paula BERTAŠIUTE
16 - #719 Elin HANSSON
17 - #79 Wiktoria KUPCZYK
18 - #28 Hanna MERTSALMI
19 - #241 Estere TRAČUMA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #401 Lotte VAN DRUNEN
2 - #612 Mathea SELEBO
3 - #111 Anne BORCHERS
4 - #310 Lucy BARKER
5 - #118 Adrija SKUDUTYTE
6 - #153 Barbara AAGAARD ANDERSEN
7 - #699 Elena KAPSAMER
8 - #775 Alexandra MASSURY
9 - #203 Camille VIAUD
10 - #587 Tyra BÄCKSTRÖM
11 - #78 Elsa ANDERSSON LÖF
13 - #850 Moa HAMMERBOM
14 - #374 Sofia SCHOU
15 - #41 Paula BERTAŠIUTE
16 - #719 Elin HANSSON
17 - #79 Wiktoria KUPCZYK
18 - #28 Hanna MERTSALMI
19 - #241 Estere TRAČUMA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Lotte VAN DRUNEN
16:05:45.819
16:08:18.530
9.243
16:15:26.541
1
2:10.542
43.2
2:19.785
16:17:37.083
+18.762
1:51.780
2
2:05.495
44.9
4:25.280
16:19:42.578
+13.170
1:52.325
3
2:06.072
44.7
6:31.352
16:21:48.650
+15.019
1:51.053
4
2:05.992
44.7
8:37.344
16:23:54.642
+15.032
1:50.960
5
2:06.476
44.6
10:43.820
16:26:01.118
+15.112
1:51.364
6
2:06.108
44.7
12:49.928
16:28:07.226
+15.162
1:50.946
7
2:06.101
44.7
14:56.029
16:30:13.327
+11.337
1:54.764
8
2:07.144
44.3
17:03.173
16:32:20.471
+13.790
1:53.354
9
2:07.041
44.4
19:10.214
16:34:27.512
+13.401
1:53.640