https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2023 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
V Runda
-
Mrągowo
, 25 czerwca 2023
Jarosław Piwnicki
Andrzej Goleń
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #88 Marcin KAWCZYŃSKI
2 - #113 Marcin POLNAR
3 - #207 Adrian MATWIJ
4 - #226 Krzysztof PASTUSZKA
5 - #690 Przemysław LISTOWSKI
6 - #154 Rafał POMORSKI
7 - #19 Marcin OLEJNIK
8 - #11 Piotr DRYPA
9 - #81 Wiesław WIŚNIEWSKI
10 - #118 Maciej BERDYSZ
11 - #767 Jerzy WIŚNIOWSKI
12 - #159 Walter STĘPIŃSKI
13 - #67 Marcin WILCZEWSKI
14 - #66 Wojciech GRABOWSKI
15 - #266 Piotr ŚMIGIEL
16 - #24 Michał LACHOWICZ
17 - #225 Radosław MEYER
18 - #45 Wiktor KUŹNIEWSKI
19 - #775 Andrzej BOCZEK
20 - #247 Marek ROŻNAWSKI
21 - #937 Karol PIOTROWSKI
22 - #276 Grzegorz BRASEL
23 - #771 Mariusz CHRZANOWSKI
24 - #583 Bartosz KULAS
25 - #77 Arkadiusz BOROWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #88 Marcin KAWCZYŃSKI
2 - #113 Marcin POLNAR
3 - #207 Adrian MATWIJ
4 - #226 Krzysztof PASTUSZKA
5 - #690 Przemysław LISTOWSKI
6 - #154 Rafał POMORSKI
7 - #19 Marcin OLEJNIK
8 - #11 Piotr DRYPA
9 - #81 Wiesław WIŚNIEWSKI
10 - #118 Maciej BERDYSZ
11 - #767 Jerzy WIŚNIOWSKI
12 - #159 Walter STĘPIŃSKI
13 - #67 Marcin WILCZEWSKI
14 - #66 Wojciech GRABOWSKI
15 - #266 Piotr ŚMIGIEL
16 - #24 Michał LACHOWICZ
17 - #225 Radosław MEYER
18 - #45 Wiktor KUŹNIEWSKI
19 - #775 Andrzej BOCZEK
20 - #247 Marek ROŻNAWSKI
21 - #937 Karol PIOTROWSKI
23 - #771 Mariusz CHRZANOWSKI
24 - #583 Bartosz KULAS
25 - #77 Arkadiusz BOROWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin KAWCZYŃSKI
13:34:29.710
1
2:40.109
13:41:11.944
2
2:20.892
42.2
5:01.001
13:43:32.836
+22.084
1:58.808
3
2:19.594
42.6
7:20.595
13:45:52.430
+22.535
1:57.059
4
2:22.712
41.6
9:43.307
13:48:15.142
+24.945
1:57.767
5
2:22.321
41.7
12:05.628
13:50:37.463
+22.976
1:59.345
6
2:24.735
41.0
14:30.363
13:53:02.198
+24.964
1:59.771
7
2:25.493
40.8
16:55.856
13:55:27.691
+26.552
1:58.941
8
2:22.608
41.7
19:18.464
13:57:50.299
+22.399
2:00.209
9
2:19.826
42.5
21:38.290
14:00:10.125
+18.921
2:00.905